Nowe szczegóły aresztowania Arianny Celeste

Jak powszechnie wiadomo, w minioną sobotę 26 maja, ring girl UFC Arianny Celeste (prawdziwe nazwisko Arianny Lopez) została aresztowana pod zarzutem przemocy domowej.

Arianny pokłóciła się ze swoim chłopakiem Praveen Chandra o wiadomości smsowe, a kłótnia skończyła się rękoczynami, po których para trafiła do aresztu. Z raportu złożonego na policji możemy przeczytac, że podczas kłótni Praveen przydusił dziewczynę i szarpał ją (miała ślady na prawej ręce). Arianny podobno kopnęła chłopaka w nos w limuzynie, gdzie cała awantura się zaczęła, a potem toczyła w pokoju hotelowym. Chandra oskarżył Celeste o rzucanie w niego wazonami i nagrał część kłótni na telefonie. Jednocześnie zaprzeczał, że w ogóle dotykał Celeste. Oficerowie policyjni potwierdzają uszkodzenie nosa chłopaka oraz drobne zadrapania na ciele. Przesłuchanie w sprawie ma odbyć się w piatek, 1 czerwca.

Wiemy co było dalej – Arianny wpłaciła $3000 grzywny i mogła udać się na galę UFC 146 aby wraz z Brittney Palmer wypełniać obowiązki ring girls. Dana White już wcześniej powiedział, że będą popierać Arianny w 100% – ciekawe, czy nowe szczegóły sprawy sprawią, że zmieni zdanie.

(mmamania.com)

15 thoughts on “Nowe szczegóły aresztowania Arianny Celeste

  1. Szkoda chlopaka, dziewka pewnie jest winna, ale udowodnia mu, ze ja dotknal i bedzie mial grzywne albo zawiasy, a laska oczywiscie zadnych konsekwencji nie poniesie. Czasem te kobiety to tylko ladnie wygladaja.

  2. Pewnie teraz obrobi dobrze dzidę Łysemu Danucie, a ten w zamian naślę na tego jej chłopaka Brocka Lesnara albo Aliego Overeema którym teraz się nudzi i z chęcią dorobią na boku ;D
    Gościu ma lipę (no chyba że zgłosi się do Hardcorowego Klopsa i nie będzie lipy) kropka.

  3. Problem polega na tym, ze ona juz jest wygrana tylko z tego wzgledu, ze jest kobieta. I tu widac cala ta oblude i hipokryzje. Kobiety walcza o swoje prawa, ale jak co do czego to wykorzystuja swoja przewage w postaci plci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *