Nie będzie bitwy o Częstochowę – gala PROMMAC 2 odwołana

Niestety wszyscy, którzy czekali na drugą dużą galę organizacji PROMMAC, będą w tej chwili bardzo zawiedzeni ponieważ organizatorzy oficjalnie ogłosili, że PROMMAC 2: Bitwa o Częstochowę została odwołana. W rozwinięciu krótkie oświadczenie w tej sprawie.

Z powodów niezależnych od spółki PROMMAC, zostaliśmy zmuszeni do odwołania gali PROMMAC 2, która miała się odbyć 15 listopada w Częstochowie.

Postanowiliśmy podjąć tę trudną decyzję przede wszystkim w trosce o zawodników, którzy ciężko przygotowują się do swoich walk. Ogłoszenie tej informacji teraz, pozwoli im na znalezienie innej walki w podobnym terminie, w czym postaramy się też pomóc. W tym kontekście dalsze próby organizacji eventu wiązałyby się z ogromnym ryzykiem niepowodzenia, dlatego postanowiliśmy zachować się najbardziej fair, na ile jest to w takiej sytuacji możliwe, wobec ludzi, których dobro było dla nas najważniejsze. Liczymy na to, że zrozumiecie i uszanujecie tę decyzję. Przyszłość organizacji nie jest jeszcze znana, ale mamy nadzieję, że wrócimy silniejsi niż dotychczas.

5 thoughts on “Nie będzie bitwy o Częstochowę – gala PROMMAC 2 odwołana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *