Nate Diaz pogratulował Rose Namajunas i wsparł „ograbionego” ze zwycięstwa Maxa Hollowaya. Conor McGregor prowokuje kolejny raz

Josh Hedges Zuffa LLC via Getty Images

Nate Diaz pogratulował Rose Namajunas i Maxowi Hollowayowi za ich występy na UFC 251 i podzielił się swoją opinią na temat kontrowersyjnej decyzji w walce Hollowaya z Alexandrem Volkanovskim.

Nate Diaz umieścił na Twitterze wpis w którym stwierdził, że jego zdaniem Max Holloway „został okradziony” ze zwycięstwa w pojedynku przeciwko mistrzowi wagi piórkowej Alexowi Volkanovskiemu.

Holloway walczył z Volkanovskim w co-main evenci gali UFC 251 na Fight Island. Hawajczyk poniósł kontrowersyjną porażkę przez niejednogłośną decyzję z Australijczykiem. Decyzja ta została ostro skrytykowana przez fanów i innych zawodników oraz osoby ze środowiska MMA, w tym przez prezydenta UFC Danę White’a.

Nate Diaz napisał na Twitterze słowa wsparcia i gratulacje dla Maxa Hollowaya i Rose Namajunas za ich występy.

„Słowa uznania dla Rose i Maxa, obrabowali Maxa, ale szacunek dla prawdziwych wojowników.”

Porównania między Hollowayem i Diazem są często dokonywane ze względu na ich styl walki, a poza tym ci dwaj zawodnicy wydają się lubić i szanować siebie nawzajem. Diaz pogratulował również Rose Namajunas zwycięstwa nad Jessicą Andrade w walce za którą otrzymała bonus za  „Walkę Wieczoru”.

Na wpis Nate’a Diaza natychmiast zareagował nie kto inny jak jego były dwukrotny rywal, a obecnie emerytowany były podwójny mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor.

„Zamknij swoją płaczliwą dupę.”

Niestety Irlandczyk skasował ten wpis równie szybko jak go opublikował, ale jak wiadomo w internecie nic nie ginie i zachował się screen z jego wpisu. To nie pierwszy raz kiedy „The Notorious” publikuje w mediach społecznościowych kąśliwe komentarze i po chwili je kasuje.

One thought on “Nate Diaz pogratulował Rose Namajunas i wsparł „ograbionego” ze zwycięstwa Maxa Hollowaya. Conor McGregor prowokuje kolejny raz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *