Nate Diaz dołącza do wojny na słowa uderzając w Khabiba Nurmagomedova. Mistrz wagi lekkiej odpowiada

sports.yahoo.com

Po Paulie Malignaggim, Conorze McGregorze i Khabibie Nurmagomedovie do wojny na słowa w mediach społecznościowych dołączył Nate Diaz, który skupił swoją uwagę na mistrzu wagi lekkiej prowokując dyskusję z nim.

Conor McGregor i Khabib Nurmagomedov zaangażowali się w wymianę uszczypliwych komentarzy. McGregor stwierdził, że Nurmagomedov „marudził” sędziemu przez całą ich walkę na gali UFC 229 w październiku 2018 r. Nurmagomedov w odpowiedzi przypomniał McGregorowi w jaki sposób przegrał walkę i powinien się przez to wstydzić.

Nate Diaz dołączył do tej bitwy na wzajemne obrzucanie się błotem i stwierdził, że kiedyś spoliczkował Nurmagomedova przed jego teamem. Diaz postanowił przypomnieć o tym we wpisie na swoim Twitterze:

„Uderzyłem cię w głowę, a twój team gówno zrobił… Żyj z tym, wszyscy jesteście pi**mi.”

Orzeł postanowił odpowiedzieć Diazowi umieszczając wideo ze wspomnianej przez Nate’a konfrontacji, twierdząc, że Diaz uciekł i ukrył się za ochroną. Rosjanin powiedział, że jego świta „rozbiła” Diaza i jego zespół:

„Chowałeś się za ochroną i uciekałeś tchórzu, wyraźnie widać to na filmie. My po prostu rozbiliśmy twoją drużynę tej nocy, ty gnojku.”

Stocktończyk nie był dłużny Nurmagomedovowi odpowiadając mu:

„Bądź poważny, wiesz co się wtedy wydarzyło, będziesz z tym żył.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *