Nate Diaz chce przynajmniej $20 milionów za walkę z Conorem McGregorem

fot. ufc.com

Nate Diaz nie widzi problemu w stoczeniu trzeciej walki z Conorem McGregorem, ale jego żądania finansowe za ten pojedynek mogą okazać się problemem dla UFC.

Reprezentant miasta Stockton nie walczył już od ponad roku, ale Diaz dobrze wie, że walka o duże pieniądze może dopiero nadejść wraz z trzecim pojedynkiem z „Mystic Mack’iem”. Oczywiście, Nate chce się upewnić, że zostanie za tę walkę sowicie wynagrodzony.

UFC i zespół Diaza mieli już w przeszłości problemy przy stole negocjacyjnym, ale zawsze potrafili w jakiś sposób dogadać się i doprowadzić do dwóch walk z McGregorem. Te dwie walki sprawiły, że Nate stał się milionerem.

Cóż, teraz kiedy McGregor powiedział, że jeśli Diaz chce z nim walczyć, to Nate musi zejść do wagi lekkiej i wówczas zmierzą się o tytuł wagi lekkiej. Tymczasem trener boksu Nate’a powiedział w wywiadzie z Submission Radio, że chcą 20-30 milionów dolarów, jeżeli UFC chce, aby Diaz ponownie walczył z McGregorem.

Taka kwota za walkę byłaby zapewne satysfakcjonująca dla samego Conora McGregora, a jeżeli takich pieniędzy żąda obóz Nate’a Diaza, to automatycznie UFC musiałoby zapłacić jeszcze więcej dla Irlandczyka, co może być zbyt dużym kosztem dla organizacji.

4 thoughts on “Nate Diaz chce przynajmniej $20 milionów za walkę z Conorem McGregorem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *