NAC planuje przesłuchanie w sprawie przedłużenia tymczasowego zawieszenia Jona Jonesa

thebiglead.com
thebiglead.com

Sprawy przybierają coraz bardziej niekorzystny obrót dla Jona Jonesa po tym jak ogłoszono naruszenie przez niego polityki antydopingowej.

Nevada Athletic Commission chce w szybszym tempie posunąć tę sprawę do przodu organizując przesłuchanie. Dziennikarz MMA Shaheen Al-Shatti poinformował o tym na swoim Twitterze.

” Nevada Athletic Commission  przeprowadzi przesłuchanie w sprawie przedłużenia tymczasowego zawieszenia dla Jona Jonesa, które miałoby się odbyć w poniedziałek 18 lipca.”

Najgorszy wyrok jaki Jon Jones może usłyszeć za oblanie niezapowiedzianych testów antydopingowych przeprowadzonych 16 czerwca przez USADA , to dwa lata zawieszenia. Próbka B jego testów mogąca być jedyną opcją ratunku również wykazała wynik pozytywny na obecność niedozwolonych substancji.

Co do tego jakie to były substancje, to ani USADA, ani Jones nie ujawnili jakichkolwiek informacji. Z kolei Chael Sonnen i Rashad Evans stwierdzili, że tymi substancjami mogą być blokery estrogenu.

12 thoughts on “NAC planuje przesłuchanie w sprawie przedłużenia tymczasowego zawieszenia Jona Jonesa

  1. masa i siła bardziej pomaga na ulicy niz w klatce , na ciezką jest za mały tzn on nawet naturalnie nie wazy 100 kg tylko z 96 , wtedy jak był taki duzy na zdjeciach to tam dopiero miał ze 105 , on nie przejdzie do ciezkiej bo tam musiał by przydupic do ok 110 a wiadomo ze nie zrobi tego na sucho …

  2. no ulica to boks przede wszystkim i to ten brudny jak Caina w klatce ;)) , bo np dajmy na to idziesz sobie w jeansach na miasto to ciezko wysoko kopnąc komus w łeb wiem bo sprawdzone w praktyce hehe 😛 , takze boks siła masa dynamika , reszta nie potrzebna zbytnio wiec klatka odzwierciedla ulicę ale nie w 100 % jak dla mnie w 50 % wiadomo technika robi wszystko i na ulicy i w klatce ale lepiej byc technicznym i wielkim niz maluchem pozdro , no ja jds ostatnio dobiłem do 108 na kiepskim zarciu i do nelsona mi brakuje hehehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *