MMAgazyn 3 (odwołana Strefa Walk, MMA Attack i UFC 137)

Trzeci odcinek MMAgazynu w którym omawiamy odwołaną Strefę Walk, nadchodzący MMA Attack i UFC 137.

13 thoughts on “MMAgazyn 3 (odwołana Strefa Walk, MMA Attack i UFC 137)

  1. yoo@ Prowadzący nie zajmuje się na co dzień takimi dziennikarstwem jest to jego hobby a to jest dopiero trzeci odcinek takze mysle ze kazdy ma szanse na rozkwit. Nie wymagaj za wiele.

  2. Dobrze że są takie programy ale faktycznie prowadzącemu powinni już podziękować i nie czekać aż rozkwitnie jak to ujął mój przedmówca, tylko znaleźć kogoś bardziej elokwentnego i będącego w temacie (o kulturze prowadzącego który wchodził non stop w słowo gościa w programie nie wspomnę…)bo ani widać ani słychać ani czuć, że prowadzący ten program jest jakoś w temacie sztuk walk-(ale to moje subiektywne zdanie). Co do Mańka-Mariusza Linke to wielki szacun, wielki trener, przyjaciel i wielki człowiek to się nazywa trwanie i wspieranie zawodnika i przyjaciela nawet kosztem własnej kariery i interesów. Maniek wielki Szacun!

  3. tokako@ jeśli uważasz, że mój komentarz na temat prowadzącego to gnojenie to wytłumacz mi które z moich słów napisane wyżej jest tak nikczemne obelżywe i naganne, że określasz to właśnie za gnojenie?!? Cyba nie czytałeś jeszcze wpisów które faktycznie śmiało można określić mianem gnojenia…Mogę śmiało powtórzyć, że dla mnie ten chłopaczyna się nie nadaje i mogę takową opinie tu wyrazić. Jest mało elokwentny wchodzi w zdanie swoim rozmówcą o jego dykcji i wymowie nie wspominam i na dodatek wygląda jak licealista a nie ktoś kto zjadł zęby (albo stracił 😉 ) w sztukach walk czy komentowaniu ich i jestem święcie przekonany, że znalazło by się tuzin innych prawdziwych fachowców którzy poprowadzili by ten program lepiej, ciekawiej z fachowością i pasją… Pozwól że będę miał swoje zdanie a Ty miej Swoje o Swoim koledze z miasta i klubu.

  4. Adolf195@ tuzin lepszych? tylko gdzie oni są? Sami prowadzący na pewno zdają sobie sprawę z niedociągnięć, braków tego programu, a pomimo to próbują swoich sił – coś po prostu robią. Widać że jest to robione na miarę ich możliwości, a ty robisz porównanie do profesjonalnych produkcji za tysiące złotych (więc chyba program nie jest kiepski skoro robisz porównanie do wysokiej półki). Widać, że coś się dzieje, że pracują nad tym programem bo 3 odcinek a już jakościowo sam odcinek jest lepszy. Nie zgadzam się również z tym, że prowadzący nie ma wiedzy (obejrzyj starsze odcinki) – chyba troszeczkę za szybko zbudowałeś sobie o nich opinię. Pożyjemy zobaczymy w jakim kierunku pójdą dalej. Pozdrawiam

  5. a mi sie podoba, przynajmniej zywa dyskusja widac ze panowie zyja tym tematem. I dobrze wole amatorow pasjonatow od zawodowcow dziennikarzy nie znajacych tematu. Poza tym wyszukalem w necie tego experta burdzika i facet ma wiedze i praktyke, jest trenerem i ma swoje szkoleniowki mma. Generalnie gosc o szerokich zainteresowaniach (sam sie zdziwilem bo to belfer dr inz) i fajnie, ze tacy ludzie sa w mma a nie tylko koksy..

  6. Drogi Adolfie, bardzo cieszą mnie wszystkie opinie, nawet takie jak Twoja. To sygnał, że ktokolwiek ogląda to, co robię. Muszę Cię z tego miejsca poinformować, że MMAgazyn to mój program (wespół z przyjacielem), pomysł, scenariusz, a dwa pierwsze odcinki nawet montaż. W chwili obecnej do naszej ekipy doszło kilka osób, bardzo kompetentnych w dziedzinie montażu i obsługi technicznej nagrań. Współprowadzący nie jest gościem, ale stałym elementem programu, a wymyślona przez Nas formuła jest właśnie takowa, jak na załączonym obrazku. Prywatnie jesteśmy przyjaciółmi, a ze sztukami i sportami walki związani jesteśmy od lat. Mój kolega, jednocześnie trener, zajmuje się tym przez całe życie, a ja od 10 lat zajmuje się dziennikarstwem, choć przyznam, że nie profesjonalnie, a zamiłowania (postanowiliśmy więc połączyć swoje siły). Rozumiem, że jesteś ekspertem w dziedzinie emisji głosu, większym od tego, którego posiadam diagnozę. Wygląd licealisty w moim wieku uznaję za bodaj największy komplement Twojej wypowiedzi. W kwestii elokwencji informuję, że zbadany iloraz inteligencji posiadam na poziomie 130 punktów. raz jeszcze dziękuję Ci za opinię i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *