Mistrzyni wagi słomkowej Rose Namajunas i jej lista przeciwniczek z którymi chciałaby się zmierzyć

Esther Lin / mmafighting.com

Mistrzyni wagi słomkowej UFC, Rose Namajunas będzie musiała wkrótce obronić swój tytuł, który odebrała długo panującej w dywizji Joannie Jędrzejczyk. „Thug” wskazała trzy kandydatki z którymi chciałaby się zmierzyć.

Namajunas wstrząsnęła światem, gdy w pierwszej rundzie pokonała wieloletnią mistrzynię Joannę Jędrzejczyk. Rose będzie musiała jednak zmierzyć się z innymi mocnymi rywalkami, aby obronić tytuł oraz uzyskać status prawdziwej dominatorki w tej dywizji.

Podczas ostatniego wywiadu z The MMA Hour, Namajunas przedstawiła swoją listę rywalek z jakimi chciałaby się zmierzyć i kto jest na szczycie tej listy.

„Joanna, była najbardziej dominującą kobietą, była na najlepszej drodze do stania się większą gwiazdą niż Ronda [Rousey]pod względem osiągnięć. Dla mnie to tylko świadectwo tego, jak była wspaniała i fakt, że ją pokonałam jest po prostu niesamowity.

Nie sądzę, że ludzie mnie nie doceniali, po prostu uważam, że ona była zdecydowanie bardzo imponująca.

Dla mnie, walka z najbardziej przerażającą osobą z którą mógłbym walczyć, byłaby fajną rzeczą. Według mnie taką osobą wydaje się być Jessica Andrade, ale jednocześnie rewanż z Joanną też byłby świetny. Nie wiem. Są trzy zawodniczki w tej chwili to Joanna lub zwyciężczyni pojedynku Jessica Andrade vs. Tecia Torres.”

Pojedynek między Jessicą Andrade i Tecią Torres jest zaplanowany na galę UFC on FOX 28, która odbędzie się 24 lutego w Orlando na Florydzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *