Mike Perry i Darren Till zgodzili się na walkę!

@NothingErrol

Dwaj artyści nokautu w UFC Mike Perry i Darren Till rozpoczęli jakiś czas temu gorącą dyskusję na temat walki ze sobą po gali UFC Fight Night 118 i wygląda na to, że ten pojedynek musi już tylko przyklepać UFC.

Mike Perry był gościem specjalnym gali UFC w Gdańsku na której Darren Till zmierzył się z Donaldem Cerrone w walce wieczoru. Till skończył Cerrone w pierwszej rundzie przez TKO zachowując czyste konto z rekordem 16-0-1. Jednak zaraz po skończonej walce Darren Till wyzwał do pojedynku Mike’a Parry’ego, który szybko wszedł do klatki dając Till’owi odpowiedź, jednak ochrona zdołała powstrzymać obydwu zawodników, zanim sytuacja wymknęłaby się spod kontroli.

Od tamtego czasu Perry stoczył kolejną walkę na gali UFC na FOX 26 odnosząc porażkę przez decyzję z Santiago Ponzinibbio mając rekord 11-2. Mimo to obaj zawodnicy bardzo chcą spotkać się w Oktagonie i wyrazili chęć oraz gotowość do stoczenia pojedynku.

„Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Darren Till i Wesołych Świąt, jako prezent, chciałbym podarować ci umowę z moim nazwiskiem. Zróbmy to. Do tego czasu nie trać tego 0 w rekordzie i pamiętaj, że nikt nie chce walczyć z tobą tak jak ja. #OniWszyscyUciekają.”

Teraz Darren Till szybko dał odpowiedź i wygląda na to, że niepokonany zawodnik UFC jest zainteresowany tym pojedynkiem.

„Dzięki za życzenia … i wzajemnie !! 0 zostaje, nie przejmuj się tym … i tak, podpiszę to! Chodźmy na pieprzoną wojnę, jeśli tego chcesz! Rankingi i porażki mnie nie interesują!!!”

3 thoughts on “Mike Perry i Darren Till zgodzili się na walkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *