Mike Perry i Darren Till na wojennej ścieżce. „Platynowy Mike” w ostrych słowach o „Gorylu”

Christian Petersen/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images // mmajunkie.usatoday.com

Relacje między Mike’em Perry a Darrenem Tillem popsuły się tak bardzo mocno, że Perry w niezwykle wulgarny sposób wypowiedział się o Tillu z którym chce się zmierzyć.

Był taki czas, kiedy Perry i Till wydawali się być w dobrych stosunkach. Była nawet taka żartobliwa sytuacja, w której Till źle usłyszał prośbę Perry’ego, by zrobił z nim sparing. Till myślał, że Perry powiedział „spa” i obydwaj mieli z tego duży ubaw. Aktualnie w 2020 roku, relacje między nimi bardzo mocno się pogorszyły.

Perry i Till uprawiali trash talk na portalach społecznościowych i sprawy nabrały osobistego charakteru, angażując w to wszystko dziewczynę „Platynowego”. Rozmawiając z MMAJunkie, Perry nie pozostał dłużny Tillowi wylewając na niego całe wiadro pomyj.

„Ja też chcę wy***ać matkę Darrena Tilla – je**ć Darrena Tilla. Chcę walczyć z Darrenem Tillem. Chcę z nim walczyć, potem chcę wyskoczyć z klatki, tak jak zrobił to Khabib (Nurmagomedov) i skoczyć z kopniakiem w twarz jego matce. Je**ny Darren Till.

To kawał je**go ścierwa. On jest pe**em. Nie ma nic złego w byciu pe**em, chyba że lubisz ssać ku**sa. Wtedy spoko. On lubi ssać ku**sa. Dlatego chciał iść do spa. Je**ć go. Wybaczcie mój język, jeśli to takie straszne, ale nienawidzę tego sku**na. Nie lubię, gdy ludzie mówią pewne rzeczy.”

Darren Till i Mike Perry są teraz w różnych kategoriach wagowych. „Goryl” przeszedł do wagi średniej, podczas gdy Perry pozostaje w dywizji 170 funtów. Najwyraźniej to nie powstrzymałoby tych dwóch przed pójściem w bój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *