Michał Wiencek vs Michał Golasiński na początek głównej karty!

Mało dobrych wieści z Lublina? No to pora na kolejne! Na głównej karcie gali w Lublinie znalazło się nowe starcie. W pojedynku, który otworzy transmisję gali w Polsacie Sport, Michał Wiencek zmierzy się z Michałem Golasińskim.

Ta walka to typowe starcie młodych wilków, żadnych kolejnych wyzwań. O Michale Wiencku zrobiło się głośno po turnieju na Arenie Berserkerów, gdzie doszedł do finału i był bliski poddania Alberta Odzimkowskiego. MIchał pokazał tam swój potencjał i czucie w parterze. Dołóżcie do tego młody wiek (21 lat), głód walk, efektowność i znakomite warunki fizyczne, a także Berserkers Team Bielsko-Biała w narożniku z trenerem Damianem Herczykiem na czele i macie zawodnika, którego już teraz stać na niejedna sensację.

Michał Golasiński jest kilka lat starszy, ale jego kariera tak naprawdę zaczyna się dopiero teraz. Po dwóch ważnych wygranych (ostatnio na gali Slugfest) zawodnik z Kamiennej Góry uwierzył w siebie i w to, że w oktagonie może osiagnac bardzo wiele. To poskutkowało maksymalnym zaangażowaniem i dużymi postępami. Michał jest silny, wszechstronny i agresywny w walce. Możecie być pewni, że to wszystko zobaczycie w Lublinie. Dla obu z nich ta walka jest życiowa szansa, która po prostu trzeba wykorzystać. Uda się to tylko jednemu.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *