KSW 33: Michał Materla vs. Mamed Khalidov w Krakowie

kswmma.com
kswmma.com

Tak to nie żarty w końcu dojdzie do historycznej walki w naszym rodzimym MMA.

Michał Materla (22-4) vs. Mamed Khalidov (30-4) to marzenie każdego fana.

Najpierw ogłoszono walkę stulecia w Polskim MMA tj. Khalidov vs. Drwal, z powodu kontuzji Mameda walkę odwołano. Tomek został bez rywala, wtedy do akcji wkroczył popularny Cipao. Plan był jasny Drwal wygrywa z Cipkiem i widzowie dostają walkę stulecia o miano nr 1 w Polskim MMA.

Michał przez większość skazywany na pożarcie wygrał ten pojedynek przez T.K.O w 3 rundzie.

Świetna walka, która zapisała się grubą czcionką na kartach MMA, z chwilą ogłoszenia wyniku jasne stało się, że to właśnie Materla vs. Khalidov będzie tym numer 1.

Panowie bronili się jak mogli przed walką ze sobą ale wraz z upływającym czasem byli skorzy do rozmów.

Dziś federacja KSW na specjalnej konferencji ogłosiła to czego fani wymagali już od ponad 2-3 lat, bo jak to jest, że Mamed jest najlepszy, a to Michał posiada pas i jest mistrzem kategorii?

KSW 33: Materla vs. Khalidov odbędzie się w Krakowie (powód jest prosty, największa hala w Polsce), 28 listopada.

Jestem święcie przekonany, że walka przyciągnie przed PPV rekordową ilość widzów, sama hala będzie pękać w szwach, a oczy całego świata zwrócą się w kierunku Krakowa.

Jedyny minus sytuacji jaki widzę to walka na dystansie 3 rund.

19 thoughts on “KSW 33: Michał Materla vs. Mamed Khalidov w Krakowie

 1. No nie powiem bo bardzo ale to bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli ze w koncu doszli do porozumienia w sprawie tej walki zostawili ta swoja przyjazn na bok i stoczą bój w klatce o miano najlepszego sredniego w Polsce tak jak srednio lubie ten cały cyrk w ksw tak ta walka elektryzuje nie tylko publicznosc w Polsce ale przynajmniej scene mma w europie , oby dali dobra walke 😀

 2. @Ridge idę o skrzynkę wódki, że walka zostanie zestawiona w top 10 sherdoga i na bank mmahour o tym powie, więc 2 najbardziej popularne pod względem ogłaszania walk portale/programy/zestawienia o tym napiszą/powiedzą

 3. A ja mam to w tylnej części ciała. Prawda jet taka, że będą się wymieniać pasem co jakiś czas.Cyrk dalej bedzie cyrkiem. Chcą pokazać,że są najlepsi.. to niej zadzwonią do Jędrzejczyk i zapytają się jak to zrobić bo to ona ma największe jaja w polskim MMA

 4. Khalidova rozpyka kazdy z dobrymi zapasami, kto ma asekuracyjne bjj -> po prostu przelezy
  Materle kazdy z dobra stojka i dobra obronia przed obaleniami
  Blachowicza moze rozpykac kazdy ogolnie dobry.

  Materla jak bedzie w stanue obalac Blachowicza to wygra, ja knie to przegra.
  Khalidov raczej jakos podda Blachowicza.

 5. Mustela zgadzam się z ta częścią o slabosciach Michala i Mameda ale uważam , ze Janek byłby faworytem. Blachowicz w swojej zyciowce moim zdaniem by nie dal szans tej dwójce ale cos mu sie posypalo i nie umie pokazac swoich atutów.

 6. @Ridge & @save9e -> jak sie nie da obalic, to by ich rozwalil bez problemu, ale po ostatniej walce nie wiem czy bylby w stanie bronic obalen Michala. Z kolei Khalidova jakkolwiek nie lubie, tak doceniam jego bjj, daje sie obalac, a pozniej kogos poddaje.

 7. Janek totalne dno mma a czemu ?? Jak sportowiec moze nie miec kondycji????? On tym kibiców obraza !!! To ze ktoś przegrał okey… Ale człowiek który całe życie trenuje ma sztab ludzi i diety…. Po 1 rundzie nie ma sił… Mustela zgadzam sie… Ja mameda nie lubie jak wszystkich muslimow… Myśle ze Janka by pokonał …. Nie wiem w jakiej formie bedzie po kontuzji… Mi sie wydaje iż materla postęp zrobił… Ps bardzo lubie Janka serio i nie hejtuje go tylko jego słabe przygotowanie… A jego menagerki to sluchac nie moge.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *