Michał Andryszak vs. Philip De Fries na KSW 43

All rights reserved. Contact: info@sebastianrudnicki.com

Mistrzowski pojedynek w karcie kwietniowej gali.

Podczas gali KSW oznaczonej numerem 43 dojdzie do pojedynku o zwakowane przez Marcina Różalskiego mistrzostwo wagi ciężkiej. W walce o pas Michał Andryszak (20-6 1 NC) podejmie Philipa de Friesa (14-6 1 NC, 2-3 w UFC).

Andryszak jest obecnie na fali sześciu kolejnych zwycięstw – wszystkie odniósł w pierwszych rundach walk. Z organizacją KSW 25-letni zawodnik jest związany od zeszłego roku, w klatce największej polskiej organizacji MMA reprezentant Ankosu Poznań poddał Michała Kitę oraz znokautował Fernando Rodriguesa.

De Fries to zawodnik znany z występów w UFC w latach 2011-2013, w największej organizacji MMA na świecie Anglik stoczył 5 walk, z których 2 wygrał. 31-latek wygrał dwa ostatniej pojedynki, w październiku na gali M-1 Challenge wypunktował Antona Vyazigina a w grudniu w klatce Bellatora poddał Jamesa Thompsona.

Gala KSW 43 odbędzie się 14 kwietnia we Wrocławiu, w walce wieczoru zobaczymy Damiana Janikowskiego. Ponadto, podczas gali dojdzie do rywalizacji Roberto Soldicia z Dricusem Du Plessisem o pas wagi półśredniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *