Michael Chandler zainteresowany potencjalną walką z Rorym MacDonaldem

sherdog.com
sherdog.com

Mistrz wagi lekkiej nie wyklucza wycieczki do wyższej kategorii.

Jedna z największych gwiazd organizacji Bellator, Michael Chandler (15-3) był gościem ostatniego odcinka MMA Hour. W programie mistrz wagi lekkiej (ważący na co dzień ok. 190 funtów tj. 85,5kg) zapewniał, że jest zainteresowany przejściem do wagi półśredniej na walkę z nowym nabytkiem organizacji, Rorym MacDonaldem (18-4, 9-4 w UFC).

Dobrą rzeczą jest to, że do tej walki może dojść w przyszłości. Definitywnie przeszedłbym do wagi półśredniej by doszło do tej walki. Chcę największych walk jakie Bellator może mi zaoferować.

Póki co Chandlera czeka starcie z innym weteranem UFC, Bensonem Hendersonem (24-6, 11-3 w UFC), z którym zawalczy podczas gali Bellator 160 19 listopada. Michael jest pewny siebie przed obroną pasa.

Kiedy wejdziemy do klatki on nie będzie mógł mi dorównać. Myślę, że teraz jest perfekcyjny czas dla mnie. Myślę, że to zły czas dla niego. To będzie słodkie móc wejść z nim do klatki.

Chandler po walce z Hendersonem chciałby zmierzyć się z Joshem Thomsonem (22-8 1 NC, 3-4 w UFC) a następnie z MacDonaldem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *