Michael Bisping również chce spróbować swoich sił w boksie

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Getty Images

Mistrz wagi średniej UFC Michael Bisping jest ostatnim zawodnikiem największej organizacji MMA, który twierdzi, że również chce rywalizować w boksie.

Bokserski mistrz Tony Bellew (29-2-1, 19 KO) powiedział niedawno, że gdyby miał stoczyć taki pojedynek, to chciałby zmierzyć się z Bispingiem na co mistrz UFC odpowiedział, że byłby zainteresowany tą walką bokserską.

Bisping odpowiedział Bellowi na Twitterze, że chce się z nim zmierzyć, po tym, jak obroni swój tytuł w walce z powracającym do Oktagonu Georgesem St-Pierre.

Anglik stwierdził ostatnio, że nie zamierza rywalizować w MMA zbyt długo. Wygląda więc na to, że Bisping będzie chciał przejść do boksu po tym jak zakończy karierę w UFC.

Bisping dodał, że zamierza zakończyć swoją karierę po zwycięstwa nad Georgesem St-Pierre i tymczasowym mistrzem wagi średniej Robertem Whittakerem i dopiero potem stoczyć pojedynek z Bellew’em.

W swojej następnej walce Michael Bisping będzie bronił tytułu przed Georgesem St-Pierre na gali UFC 217, która odbędzie się 4 listopada w Nowym Jorku.

3 thoughts on “Michael Bisping również chce spróbować swoich sił w boksie

  1. Po zwyciestwie nad GSP pewnie odezwie sie kolano i po kilku miesiacach 'kontuzji’ zakonczy kariere w mma po 2 letnim panowaniu w wadze sredniej. Zaraz po tym oglosi walke bokserska. bo jednak kontuzja dala sie wyleczyc bez skomplikowanej operacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *