Michael Bisping na temat wyzwania jakie rzucił mu Lyoto Machida

Fot. UFC.com

Były mistrz wagi średniej UFC Michael Bisping przedstawił swoje zdanie na temat walki którą zaoferował mu Lyoto Machida po swojej zwycięskim pojedynku na gali UFC Fight Night 125.

W głównym pojedynku wieczoru gali UFC Belem, Machida pokonał przez niejednogłośną decyzję Eryka Andersa. W wywiadzie po walce, Machida rzucił wyzwanie Michaelowi Bispingowi.

Zapytany o to, co sądzi na temat tej walki, Machida powiedział, że to walka, która znaczyłaby bardzo wiele zarówno dla niego i Bispinga jak również dla fanów i chostorii UFC. Powiedział także, że zarówno on, jak i Bisping nie mają już zbyt wiele czasu w tym sporcie.

Bisping podjął ten temat w swoim podcaście „Believe You Me” w którym opowiedział, co sądzi na temat tej walki i czy jest szansa na to, że się odbędzie.

„Mam ogromny szacunek dla Machidy, naprawdę. Machida, jak powiedziałem w sobotę, jest jednym z prawdziwych specjalistów w sztukach walki i prawdziwym artystą sztuk walki, który rywalizuje w Oktagonie. Mam więc dla niego szacunek. Oczywiście był problem ze sterydami i nie chcę powtarzać tego wszystkiego z sobotniego programu, ale zawsze będzie przy nim ta łatka. Machida, miły facet, dobry koleś.”

Bisping następnie zasugerował, że walka z Machidą jest możliwa.

„Walka z Rashadem [Evansem], o której mówiliśmy i której nie zorganizowaliśmy oraz walka z Machidą są pojedynkiem, który może być potencjalnie moją ostatnią walką. On jest bardzo podobny do Rashada w wielu kwestiach. Były mistrz, miał długą karierę, wchodzi w ostatni etap swojej kariery, jest kimś z kim nie walczyłem, wobec którego mam dużo szacunku i który miał wspaniałą karierę. To kwalifikuje te pojedynki jako kandydatów do walki ze mną.”

One thought on “Michael Bisping na temat wyzwania jakie rzucił mu Lyoto Machida

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *