Max Holloway: „Mógłbym zakończyć bajkę Conora McGregora”

ufc.com

Mistrz wagi piórkowej UFC Max Holloway nie ma nic przeciwko gdyby przydarzyła mu się okazja do ponownego spotkania z aktualnym mistrzem wagi lekkiej Conorem McGregorem.

„Błogosławiony” nie protestowałby, gdyby miał szansę powitać ponownie w Oktagonie byłego mistrza wagi piórkowej, gdyby ten miał zamiar wrócić do niższej kategorii. Dla Hollowaya byłby to rewanż za przegraną walkę przez jednogłośną decyzję na gali UFC Fight Night 26 w 2013 roku.

Holloway powiedział w programie SiriusXM Rush, że McGregor byłby idealnym kandydatem na powrót do kategorii 145 funtów, ponieważ Hawajczyk chciałby zakończć jego „bajkową” historię.

„To jest bajka. Wszyscy mówią o nim jak o mistrzu, ale jego ostatnie cztery walki zakończyły się bilansem 2-2, a jedna z nich jest wątpliwa. Mógłby mieć 1-3 gdybyśmy byli całkowicie uczciwi. Ostatecznie to jest jego bajka, ale ta bajka zakończyłaby się, jeśli walczyłby z kimś takim jak ja i pokonałbym go.

Bajki kiedyś się kończą. Ta bajka o tym, że jest najgroźniejszym gościem, czy kimkolwiek innym za kogo go uważacie, kończy się w momencie kiedy zawalczy ze mną i sprawy nie pójdą po jego myśli. Słyszysz to z wymówek po walce z Nate’m: „Nate jest trzy razy większy od mnie!” Jestem pewien, że obaj są podobnej wysokości. Nazywasz siebie gorylem, a potem walczysz z facetem, który jest trzy razy większy od ciebie, nie ma to dla mnie sensu. Wyglądał na trzy razy większego od Floyda, ale Floyd nie płakał.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *