Matt Brown zapowiada zakończenie kariery po walce z Diego Sanchezem

Na gali UFC Fight Night 120 zmierzą się dwaj zawodnicy, którzy potrafią zamienić swoje pojedynki w prawdziwe igrzyska gladiatorów, ale dla jednego z nich będzie to ostatnia walka w karierze.

Matt Brown powróci do Oktagonu od grudnia ubiegłego roku i zmierzy się z innym ulubieńcem fanów, Diego Sanchezem. Ich walka odbędzie się 11 listopada w Norfolk w Wirginii.

Niespodziewanie, „Nieśmiertelny” ogłosił w czwartek na swoich mediach społecznościowych, że walka z Sanchezem będzie jego ostatnią walką w karierze.

„11/11 odbędzie się moja ostatnia walka. Dzięki za dobrą zabawę podczas moich walk, będzie to niesamowite show jakie ja i Diego zrobimy dla was wszystkich.”

Matt Brown posiada rekord 20-16 w MMA i jest znany ze swojego agresywnego i nieustępliwego stylu walki. Brown trafił do UFC biorąc udział w 7 sezonieThe Ultimate Fighter. Spędził większość swojej kariery MMA walcząc dla UFC mając stoczonych w niej 23 walki. Niestety w ostatnim czasie Brown’owi nie szło najlepiej, ponieważ na sześć walk przegrał pięć z Robbie Lawlerem, Johnym Hendricksem,, Demianem Maia, Jake’m Ellenbergerem i Donaldem Cerrone, a wygrał tylko jedną z Timem Meansem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *