Marta Chojnoska vs Ummi Erdogan na KOK World GP 2014 w Płocku

Organizacja International Bushido Federation we współpracy z polską grupą International Fighting Group (IFG) pragnie przedstawić kolejnych uczestników gali KOK World GP 2014 In Plock, która będzie mieć miejsce w dniu 28-go listopada w mazowieckim Płocku. W kobiecym pojedynku zmierzą się miejscowa zawodniczka i zarazem mistrzyni świata w Kickboxingu, Marta Chojnoska, oraz niemiecka zawodniczka pochodzenia tureckiego, Ummi Erdogan.

Będzie to prawdziwa polsko – turecko – niemiecka konfrontacja i porównanie. Dla obu doświadczonych zawodniczek ten pojedynek jest niezwykle ważny. Dla kibiców – zapowiada się na niezwykle ekscytujący, bowiem Chojnoska od lat kojarzona jest z Płockiem, a jej kariera ściśle związana jest płockim środowiskiem Sztuk Walki.

28-letnia Marta Chojnoska to nie tylko mistrzyni świata w Kickboxingu z 2009 roku, ale także mistrzyni Europy i wielokrotna mistrzyni Polski w formule K-1 i Sanda. Karierę zaczynała od Judo, ale w 2012 roku trafiła do MMA dochodząc do finału turnieju KSW, gdzie uległa jedynie Karolinie Kowalkiewicz. Wcześniej pokonała Paulinę Suską w MMA i w formule Sanda. Stoczyła także dwie walki w organizacji FEN, z których ostatnią wygrała. Aktualnie trenuje w Fight Club Shi-Kon Łódź, ale wcześniej trenowała m.in. pod okiem słynnego Marcina „Różala” Różalskiego w CSW Płock.

Ummi Erdogan jest rówieśniczką polskiej zawodniczki i tak jak ona ma 28 lat. Trenuje w portowym Hamburgu w słynnym Hanse Gym, uchodzącym za jeden z najlepszych teamów Muay Thai w Niemczech a jej trenerem jest Brian Al Amin. Ummi z 22 zawodowych walk wygrała 16 ponosząc tylko 4 porażki i dwa razy remisowała swoje walki. Mierzy 168 cm i waży 55 kg.

Informacja prasowa

One thought on “Marta Chojnoska vs Ummi Erdogan na KOK World GP 2014 w Płocku

  1. Wg mnie Chojnoska miała już za dużo szans na promocję i powinna walczyć tylko z Polkami i ta, która z nią wygra, może się bawić w walki poważne z zagranicznymi zawodniczkami, tak samo, jak teraz się to robi na przykładzie Antka Chmielewskiego, który jest testem dla młodych zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *