Marcin Prachnio wyzywa na pojedynek Różala

Na oficjalnym FP zawodnika został zamieszczony wpis, który wyzywa do walki Różala.

Marcin Prachnio, dziś około północy udostępnił wpis w którym to mówi, że słyszał, że federacja KSW szuka przeciwnika dla Marcina  Różalskiego. Prachnio walczy w kategorii -93kg, a Różal w Open. Sam wyzywający zgodził się na walkę w kategorii Open.

Post użytkownika Marcin Prachnio.

 

4 thoughts on “Marcin Prachnio wyzywa na pojedynek Różala

  1. Riposty różala zawsze w cenie 😀
    ”Posłuchaj piękny kawalerze. Jeżeli masz takie wielkie parcie na bicie się ze mną, to nie musimy czekać do KSW 28. Spakuj torbę, wklep sobie w nawigację Płock, ulica gwardii Ludowej 6 i przyjedź. Pokażę ci kochany „MMA by Różal”. Wejdziemy we dwóch, wyjdzie tylko jeden. Tego możesz być pewien. No, chyba że się boisz?

    Przejdź dzieciaku taką drogę jak ja i wtedy możesz pisać, że kogoś wyzywasz lub nie wyzywasz, bo na razie jak się chcesz wypromować na czyimś nazwisku, to zacząłeś bardzo ch*jowo. Jeżeli masz takie plany, trzeba było do mnie zadzwonić bezpośrednio a nie masturbować się na facebooku. Co do moich przeciwników na KSW, to bardzo cię przepraszam ale to nie ty będziesz mi ich ustalał.”
    Zrodlo MMANEWS

  2. Mocne słowa :D.. posłuchaj piękny kawalerze 😉 heh Ostatnio w MD jest reklama jakiegoś suplementu z Różalem.. bez ubliżania ale wygląda na tym zdjęciu (reklama) jak Ćpun z rynsztoka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *