Manny Pacquiao przesłał wiadomość do Conora McGregora

Chris Hyde/Getty Images

Filipińska legenda boksu, Manny Pacquaio złożył mistrzowi wagi lekkiej UFC Conorowi McGregorowi życzenia z okazji Święta Dziękczynienia przemycając jednocześnie pewną wiadomość.

Oprócz życzeń, Pacquiao polecił McGregorowi, aby ten pozostał w formie w 2018 roku na walkę w „prawdziwym pojedynku bokserskim”. Nie trzeba być Einsteinem, aby domyślić się, że jest to wyzwanie do kolejnej walki bokserskiej.

McGregor nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony środowiska bokserskiego i takich pięściarzy jak Oscar De La Hoya, Kermit Cintron i mistrz wagi półśredniej WBO Jeff Horn, którzy również chcieliby zgarnąć niemałą sumkę za walkę z mistrzem UFC. Floyd Mayweather Jr., który 26 sierpnia przywitał w ringu debiutującego McGregora, również sygnalizuje, że przygotowuje się do rewanżu z Irlandczykiem.

Poniżej wpis Pacquaio na Instagramie w którym wysłał wiadomość do McGregora:

„Wesołego Święta Dziękczynienia! Pozostań w formie mój przyjacielu. #realboxingmatch #2018.”

Happy Thanksgiving! Stay fit my friend. #realboxingmatch #2018 @thenotoriousmma

Post udostępniony przez Manny Pacquiao (@mannypacquiao)

Zanim jednak Conor McGregor powróci do ringu, będzie musiał najpierw stanąć w Oktagonie, aby obronić po raz pierwszy tytuł wagi lekkiej UFC w walce z tymczasowym mistrzem Tonym Fergusonem. Powrót do klatki spodziewany jest jednak nie wcześniej jak w kwietniu lub połowie przyszłego roku. Dodatkowo były sparingpartner McGregora, Paulie Malignaggi, który pomagał Irlandczykowi przygotowywać Siudo walki z Mayweatherem wierzy, że walka z McGregorem jest już zaklepana. Ponadto zostaje jeszcze trylogia z Natem Diazem.

4 thoughts on “Manny Pacquiao przesłał wiadomość do Conora McGregora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *