Lyoto Machida zainteresowany walką ze zwycięzcą turnieju GLORY 17 Artemem Levinem

Lyoto Machida podzielił się tą nowiną z serwisem BloodyElbow.com mówiąc, że chciałby stoczyć jedną walkę z Artemem Levinem.

Były mistrz wagi półciężkiej UFC, a obecnie zawodnik wagi średniej był obecny na gali GLORY 17 – Last Man Standing w Los Angeles.

Artem Levin to świeżo upieczony mistrz wagi średniej, który w drodze do finału turnieju pokonał Alexa Pereire, Filipa Verlindena, a w samym finale rozprawił się z Joe Schillingiem przez decyzję. Nagrodą za zwycięstwo był oczywiście pas mistrzowski oraz czek na 200 000 dolarów.

„Bardzo chciałbym zawalczyć z tym gościem,” powiedział Machida. „Jeśli byłaby szansa na zorganizowanie jednej walki z nim, to bez wahania zrobiłbym to. Lubię jego styl.”

Niestety bardzo wątpliwe jest to, by do tego pojedynku doszło ponieważ Machidę obowiązuje kontrakt z UFC jednak wydaje się, że Lyoto mógłby konkurować z zawodnikami GLORY. Polityka UFC zezwala swoim zawodnikom na starty w zawodach grapplingowych takich jak ADCC jednak walki kickboxingu z mistrzami innej organizacji to już zupełnie inna bajka.

Machida musi zadowolić się zakontraktowaną walką z Chrisem Weidmanem, która odbędzie się 5 lipca na UFC 175.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *