Luke Rockhold z apelem do właścicieli UFC: „Zacznijcie inwestować w zawodników, a nie w Dana White’a”

fuckyeahlukerockhold

Luke Rockhold rzuca wyzwanie właścicielowi UFC grupie WME-IMG, aby zainwestowała w zawodników, a nie w prezydenta organizacji Dana White’a.

Były mistrz wagi średniej Luke Rockhold był gościem programu „The MMA Hour” w którym oprócz krytykowania obecnego mistrza wagi średniej Georgesa St-Pierre’a i oskarżenia go o symulowanie choroby, mówił także o obecnym stanie UFC. Jak się okazuje Rockhold nie jest fanem tego, dokąd zmierza obecnie organizacja.

„Nie mogę zrozumieć, jaki jest ich proces myślowy w dzisiejszych czasach. Oczywiście oni nie mają jasnego zrozumienia na temat tego, co robią. Nie przestrzegają przepisu, który zbudował tę firmę.

Nie wiem. Zainwestujcie w zawodników. Bez urazy, ale waszą inwestycją nie jest Dana White, Dana White nie sprzedaje pay-per-view. Dana White ma program „Looking for a Fight”, ma też turnieje Dana White’s Contender Series. Zainwestujcie w zawodników, a rozwiążecie swoje problemy. Trafcie w cel, sprzedajcie pay-per-view i zróbcie co do was należy. Ogarnijcie to.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *