Luke Rockhold o Vitorze Belforcie i Michaelu Bispingu

mmafighting.com
mmafighting.com

Zdaniem zawodnika AKA Phenom nie zdobędzie mistrzostwa wagi średniej.

Już dzisiaj Luke Rockhold (13-2, 3-1 w UFC, #4 w rankingu UFC) w kolejnej walce w UFC zmierzy się z Lyoto Machidą (22-5, 14-5 w UFC, #2 w rankingu UFC). Przed tym pojedynkiem zapytano go o to czy chciałby aby Vitor Belfort (24-10, 13-6 w UFC, #3 w rankingu UFC) pokonał Chrisa Weidmana (12-0, 8-0 w UFC) aby on mógł stoczyć z nim rewanżową walkę o pas odpowiedział:

Nie życzę Belfortowi niczego dobrego. Wiesz, nie sądzę, że on na coś w życiu zasługuje. Myślę, że Weidman jest lepszym zawodnikiem. Oczywiście, byłoby super pokonać Vitora w walce o pas i zrewanżować się ale myślę, że Weidman jest lepszy i on to wygra.

Luke’a zapytano także o konfrontację z Michaelem Bispingiem (25-6, 15-6 w UFC, #10 w rankingu UFC).

Po prostu, to nic nadzwyczajnego.

On mówił mi, że „nie masz pojęcia w co wchodzisz, da da da”. Pamiętam jak to do mnie mówił. Kiedy facet ma urojenia po prostu śmieją się z niego. Byłem szczęśliwy mogąc iść tam i go obudzić.

Potencjalna wygrana z Machidą mocno zbliży Rockholda do upragnionej walki o pas. Gala UFC on FOX 15 startuje o godzinie 22:30 walkami na platformie UFC Fight Pass.

6 thoughts on “Luke Rockhold o Vitorze Belforcie i Michaelu Bispingu

  1. erni – fail
    Belfort z tym swoil ultra-religijnym podejsciem mialby bic czyjes zony ? To prawdziwy kozak moze wpierdolic kazdemu nie musi sie podbudowywac biciem bab. Luke za duzo szczeka , wyzej sra niz dupe ma. Machida go ostudzi i wyjdzie na durnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *