Lorenz Larkin liczy na to, że Paul Daley da mu w przyszłości rewanż

Bellator

Lorenz Larkin przyjął z godnością porażkę z Paulem Daleyem na gali Bellator 183, ale ma nadzieję, że dostanie kolejną szansę w rewanżu.

The Monsoon został wyeliminowany w drugiej rundzie przez nokaut. Bilans walk Larkina w Bellatorze jest jak na razie ujemny z dwoma porażkami. Daley natomiast zdobył 40 zwycięstwo w swojej zawodowej karierze, co czyni go prawdziwym weteranem MMA.

W swoim ostatnim wpisie na Instagramie, Larkin poruszył temat swojej ostatniej porażki chwaląc Daley’a i wyrażając nadzieję, że dostanie w przyszłości rewanż.

„Hej, czasami z kimś wygrywasz a czasami z kimś przegrywasz. W tym sporcie można być w jednej minucie na szczycie świata, by w następnej czuć się jak kawałek gówna, ale to jest gra walki. Czapki z głów dla Daley’a, mam nadzieję, że pozwolisz mi na rewanż w przyszłości.”

Prezydent Bellatora Scott Coker powiedział, że Larkin skontaktował się z nim po walce, chcąc dogadać się w kwestii rewanżu z Daley’em. Z kolei Daley powiedział, że dyskutował na ten temat po walce, ale twierdzi on, że nie jest to w tej chwili pojedynek jaki chciałby teraz stoczyć.

„Lorenz przyszedł do mojego pokoju i powiedziałem mu, „dziękuję, że dałeś mi tę walkę”, powiedziałem mu też, że jeśli wygra kolejną walkę lub dwie, to będę szczęśliwy dając mu rewanż.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *