Kto następny dla Rory’ego? Być może Lombard

Taką możliwość proponuje ten drugi.

Co prawda Kubańczyka czeka w tej chwili inny pojedynek, ten jednak nie wydaje się specjalnie obawiać Josha Burkmana i proponuje, aby po tej walce zestawić go właśnie z Rorym MacDonaldem w starciu o tytuł pretendenta numer jeden do walki o pas.

Rory, po tym jak skończę z Burkmanem zawalcz ze mną o pozycję nr 1.

Rory MacDonald dzisiejszej nocy pokonał przez nokaut Tareca Saffiedine’a i obecnie posiada passę 3 zwycięstw(wcześniejsze nad Tyrone’m Woodleyem i Demianem Maią poprzez decyzje), ostatni raz przegrał z Robbiem Lawlerem, obecnym rywalem Johny’ego Hendricksa w najbliższej walce o tytuł kat. póśredniej.

Z kolei Hector Lombard od zejścia do tej kategorii wagowej pozostaje niepokonany, na koncie mając znokautowanie Nate’a Marquardta i jednogłośną decyzję z Jake’iem Shieldsem. Ostatnio żądał walki ze swoim kolegą z teamu który przegrał niedawno z Kanadyjczykiem – Tyronem Woodley, i chociaż niemal wszyscy liczyli na taki pojedynek – kibice, władze UFC i Kubańczyk – to Amerykanin stanowczo odmówił z nie do końca jasnych powodów.

Zaproponowany pojedynek mógłby by okazać się bardzo ciekawy, jednak sprawa skomplikowałaby się w razie zwycięstwa Burkmana, który po bardzo długiej przerwie powraca do UFC.

One thought on “Kto następny dla Rory’ego? Być może Lombard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *