KSW: Kicz czy fenomenalne sportowe show ? – program live!

34 thoughts on “KSW: Kicz czy fenomenalne sportowe show ? – program live!

 1. Cholera! Dopiero co wróciłem do domu i widzę, że przegapiłem coś extra. Z tego co widzę w komentach, to Różalski zawalczy na KSW.
  Mam nadzieję, że na stronce pojawi się film z wywiadu lub jakaś piśmienna relacja 😉 ewentualnie ktoś z userów mógłby napisać coś na ten temat…

 2. ogólnie rozmowa była o KSW, KSW Fight Club, przyszłości federacji oraz wyjaśnienie kilku spraw.

  KSW 15 podobno ma mieć bardzo ciekawą i mocną rozpiskę a w niej wspomniany wcześniej Różal. Ma być powrót Jurasa oraz walka Mameda w Main Event. Kawulski mówił, że walki Pudziana, Najmana i Salety to ruch czysto marketingowy i nie widzi w tym nic złego. Co do walki Mariusza w KSW 16 to jeszcze nie powiedział nic konkretnego bo do tego jeszcze jest dużo czasu. ale raczej będzie walczył. Nie wykluczył też rewanżu Najman vs. Saleta tylko ciekawa sprawa teraz jest bo Najman przed walką mowił, że jak przegra to kończy tą zabawę a co do Salety to watpie czy wyszedłby jeszcze raz do ringu po tym jak dostał. O Kamilu Bazelaku dużo nie mówił bo sam nie wiedział jak ma go oceniać ponieważ nie stoczył jeszcze walki. Dla ciekawych od razu napiszę, że nie planuje sie konfrontowania Pudziana z Bazelakiem.

  Mowa była o Janku Błachowiczu, któremu prawdopodobnie sprowadzi sie zawodnika z Ameryki a jako ciekawostkę Maciej powiedział, że rozmawiali nawet z Houstonem Alexandrem czy byłby chętny walczyć z Johnem 😉 ale jego menadżerowie odmówili tłumacząc się tym, że ewentualna wygrana Alexandra praktycznie nic nie zmieni natomiast przegrana może mu bardziej zaszkodzić. Dlatego prowadzone są rozmowy z kim innym.

  Maciej dość krytycznie podszedł do tematu Fighters Arena Łódź oraz decyzji o występie tam Pawła Nastuli. Toczone były rozmowy ale niestety nie doszły one do skutku choć jak sam Maciej mówi byłby zaszczycony gdyby Nastula zgodziłby sie walczyć w KSW.

  Sprawa Alexandra Emelianenko przez to całe zamieszanie z jego rzekomą chorobą także ugrzęzła w miejscu i jak widać na razie nie zanosi się, że wystąpi na KSW.

  Mamed Khalidov prawdopodobnie może zawalczyć w Sengoku na gali noworocznej ale to jeszcze nic pewnego.

  Ogólnie to bardzo dużo nawiązań do organizacji PRIDE ale nie zabrakło także komentarzy o UFC i Danucie Biały (Dana White :P) oraz ostatniej walce Brocka Lesnara z Cainem Velasquezem 🙂

  to na razie tyle 😀

 3. ze co????????? dobrze przeczytałem ze rewanz najmana z saleta????????
  pewnie : ” dla dobra i r0zwoju polskiego MMA”
  a ten Bazelak to nigdy chyba nie walczył….
  juz myslalem ze bedzie ok ,ze tak jak myslalem zrobili swoje rozpromowali jako tako organizacje i pojda w diabły ,a tu sie okazuje ze ….
  Nigdy wiecej nie obejrze nastepnej zadnej gali jak bedzie rewanz najmana- jak najman znowu zawalczy albo saleta:) chyba ze bedzie walka drwal vs mamed ale predzej mi wlosy odrosną…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *