Kowalkiewicz, Tybura oraz Łebkowski w dzisiejszym „Puncherze”

polsatsport.pl
polsatsport.pl

W Studio „Punchera” nie zabraknie znakomitych gości. Karolina Kowalkiewicz będzie mogła opowiedzieć o swoich planach na przyszłość, a Kamil Łebkowski o walce na Gali FEN 13 i oczywiście, niezwykłych oświadczynach.

Polskie MMA ma już dwie zawodniczki, które znakomicie radzą sobie w najtrudniejszej i najbardziej prestiżowej organizacji na świecie – UFC. Do Joanny Jędrzejczyk, która nosi mistrzowski pas, dołączyła Karolina Kowalkiewicz, która 30 lipca pokonała Rose Namajunas i jest coraz wyżej w rankingu UFC. To było trzecie z rzędu zwycięstwo Kowalkiewicz na gali UFC i po tym starciu Polka wyzwała do walki Jędrzejczyk.

Szef UFC zapowiedział, że chciałby zobaczyć takie starcie podczas gali organizowanej w Polsce. W „Puncherze” będzie więc znakomita okazja do tego, by zapytać Kowalkiewicz o jej plany na przyszłość.

Co słychać u Kamila Łebkowskiego po zwycięstwie nad Piotrem Hallmannem na Gali FEN 13? To był bardzo ciężki i emocjonujący pojedynek, przez 15 minut obaj zawodnicy walczyli głównie w stójce. Łebkowskiemu zwycięstwo zapewniły potężne ciosy: znakomite lewe proste i prawe podbródkowe. Po walce stwierdził, że większe wyzwania czekają na niego już tylko w organizacji UFC. Czy wobec tego zobaczymy kolejnego Polaka w tej prestiżowej federacji?

W życiu Łebkowskiego dzieje się bardzo dużo; nie tylko sportowo, ale także prywatnie. Po zwycięstwie, jeszcze w klatkoringu, oświadczył się swojej dziewczynie.

Ponadto, gościem dzisiejszego „Punchera” będzie: Marcin Tybura

Magazyn Sportów Walki „Puncher” od godziny 20:00 w Polsacie Sport News.

Wiadomość pochodzi ze strony polsatsport.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *