Konferencja prasowa przed UFC 205: Alvarez vs McGregor

UFC
UFC

Konferencja prasowa przed zbliżającą się galą UFC 205, która zadebiutuje w Nowym Jorku 12 listopada w historycznym Madison Square Garden.

Na konferencji byli obecni wszyscy bohaterowie trzech walk wieczoru, których stawką będą tytuły mistrzowskie w wagach lekkiej, półśredniej i słomkowej kobiet. O tytuł wagi lekkiej zawalczą Eddie Alvarez i Conor McGregor, o tytuł wagi półśredniej zmierzą się Tyron Woodley i Stephen Thompson, a o pas wagi słomkowej zawalczą Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz.

18 thoughts on “Konferencja prasowa przed UFC 205: Alvarez vs McGregor

  1. Słuchajcie możecie mówić że Conor robi to klaun i że go nie lubicie ale ludzie w Ameryce kochają właśnie takie zachowanie to ich ekscytuje podnosi poziom adrenaliny i wiedzą że w ringu nie będzie miłego klepania. Po za tym sprawdza duże zainteresowanie całą galą taki już jest tam świat zauważcie że Mike Tyson też się tak zachowywał dlatego zna go cały świat. Nie oszukujmy się gdyby Conor zachowywał się naturalnie bez żadnych spin znałoby go może 60% tego co teraz to jest biznes liczy się oglądalność.

  2. @matt masz trochę racji tylko ja mam wrażenie ze Conor nie robi tego naturalnie. ja wiem ze ludzie w Ameryce takie zachowanie lubią, ale Conor upadnie tak jak Ronda, bo ludzie mu wkręcili ze jest nadczłowiekiem, ze jest nieśmiertelny. nie twierdze ze Edi go skończy i będzie KO, ale jestem pewien ze będzie ktoś mądry i go zniszczy i skończy się bajka.

  3. Junior ale mnie rozbawiłeś…Z Diazem to było jakieś słabe split decision, więc szału nie było. A Alvarez jest w gazie i na dodatek diaza bije o głowe. No a kebab miał pecha, z nieszczęsną kondycja. W tamtym czasie jeszcze jedna walka i dostałby TS-a.

    Naprawde rudy na prezydenta i porwie masy za sobą.;););)

    WAR ALVAREZ !!!

  4. Mi sie wydaje że MC jest najbardziej niebezpieczny w kontrze, wykorzystuje wtedy timing i trafia w punkt. Jednak działa to tylko w 1 i 2 rundzie potem szybkość już nie pozwala na takie akcje.Średnie cardio daje o sobie znać, i to właśnie wtedy Eddie ma najwieksze szanse…w 3rd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *