Kolejni trzej zawodnicy dodani do karty walk Spartan Fight 6

Denis Górniak - Łukasz Witos - Artur Pawlak / Spartan Fight / mmatv.pl
Denis Górniak – Łukasz Witos – Artur Pawlak / Spartan Fight / mmatv.pl

Organizacja Spartan Fight ma informuje, że karta walk zbliżającej się gali wzbogaciła się o trzy bardzo ciekawe nazwiska. 17 grudnia w Orlen Arenie wystąpią Denis Górniak, Łukasz Witos i Artur Pawlak.

Wszystkich tych zawodników mieliśmy już okazję oglądać na poprzednich galach. Denis Górniak debiutował na gali w Chorzowie, gdzie błyskawicznie poddał rywala z Ukrainy, a na gali w Kielcach w pierwszej rundzie znokautował Łukasza Kapsę. Zawodnik Fight Club Bytom miał wystąpić na gali w Krakowie. W tych pojedynkach Denis startował w wadze półciężkiej, jednak jego najbliższe starcie odbędzie się w wadze ciężkiej.

Łukasz Witos z bardzo dobrej strony pokazał się na gali w Bielsku-Białej, gdzie w pierwszej rundzie poddał Michała Labusa. Zawodnikowi Spartakusa Zakopane zdecydowanie posłużyło zejście do niższej kategorii wagowej. W wadze półśredniej może być jednym z ciekawszych zawodników w Polsce.

Artur Pawlak na gali w Kielcach w pierwszej rundzie znokautował Karola Szałowskiego. „Ciastek” to zawodnik, który prezentuje bardzo agresywną stójkę, swoje dwie ostatnie walki wygrywał przez KO w pierwszej rundzie. Jego plan na najbliższą walkę z pewnością będzie podobny.

Bilety na galę Spartan Fight 6 w cenie 40zł dostępne na stronie https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0067 oraz w salonach EMPIK.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *