Kategoria | MMA

Kolejne zwolnienia w organizacji Bellator

13 zawodników pożegnało się z występami w okrągłej klatce.

Od kiedy władzę w organizacji przejął Scott Coker jesteśmy świadkami małego trzęsienia ziemi w Bellatorze. Dzisiaj świat obiegła informacja o zwolnieniu 13 zawodników. Wśród nich jest były mistrz tej organizacji i zwycięzcy turniejów.

Największą sensacją jest pozbawienie pracy Attili Vegha (29-5-2, 5-1 w Bellator). Znany z KSW Słowak w Bellatorze stoczył 6 walk. Wygrał turniej wagi półciężkiej i odebrał mistrzowski tytuł Christianowi M’Pumbu. Później owy pas stracił na rzecz Emanuel Newtona.

Wyrzucony został także Shahbulat Shamhalaev (12-3-1, 4-2 w Bellator). Rosjanin wygrał turniej wagi piórkowej 7 sezonu Bellatora ale nie udało mu się wywalczyć pasa, ponieważ przegrał przez poddanie z Patem Curranem.

Poniżej list nazwisk pozostałych 11 zawodników:
Desmond Green (11-3, 3-2 w Bellator) – finalista turnieju wagi piórkowej 10 sezonu,
Bryan Baker (18-5, 8-4 w Bellator) – finalista turnieju wagi półśredniej 2 i 6 sezonu,
Mighty Mo (6-3, 3-1 w Bellator)
Mark Goodber (8-2, 0-1 w Bellator)
Justin Torrey (7-1, 2-1 w Bellator)
Egidijus Valavicius (27-11, 2-1 w Bellator)
Luis Sergio Junior (29-13-3, 1-1 w Bellator)
Rodney Wallace (21-9-1, 1-1 w Bellator)
Ron Sparks (8-3, 3-3 w Bellator)
Patrick Cenoble (9-3-1, 0-1-1 w Bellator)
Austen Heidlage (7-1, 0-1 w Bellator)