Kolejna fala kontuzji dziurawi karty walk. Debiut Alexandry Albu odłożony

Fani kobiecego MMA, którzy czekali na debiut w UFC rosyjskiej zawodniczki Alexandry Albu będą niestety musieli jeszcze trochę poczekać.

Sports Illustrated poinformował, że zawodniczka wagi koguciej doznała kontuzji i nie stoczy w najbliższym czasie walki z Julie Kedzie. Obie zawodniczki miały się zmierzyć na gali Fight Night 33: Hunt vs. Silva w Australii. Zastępstwo za Albu nie jest jeszcze znane.

Kolejna seria kontuzji robi dziury w kartach walk. Zak Cummings opuścił kartę na początku tygodnia, teraz Alexandra Albu oraz Lucas Martins i Johnny Eduardo znikają z rozpiski UFC Fight Night 32: Belfort vs. Henderson. Dla Martinsa jest to drobna niedogodność i tylko kwestia opóźnienia walki patrząc na jego rekord i świetną dyspozycję. Były zawodnik wagi lekkiej jest jednym z największych w dywizji koguciej i w ostatniej walce pokonał w pierwszej rundzie przez poddanie Juniora Hernandeza. Dla Eduardo jest to natomiast trzecia z rzędu sytuacja kiedy wypada z rozpiski na skutek kontuzji. Nie walczył przez to od maja 2012 co powoduje, że dla 35-letniego instruktora Muay Thai z Nova Uniao, szanse na zdziałanie czegoś w kategorii  szybko maleją.

One thought on “Kolejna fala kontuzji dziurawi karty walk. Debiut Alexandry Albu odłożony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *