Kolejna fala kontuzji dziurawi karty walk. Debiut Alexandry Albu odłożony

Fani kobiecego MMA, którzy czekali na debiut w UFC rosyjskiej zawodniczki Alexandry Albu będą niestety musieli jeszcze trochę poczekać.

Sports Illustrated poinformował, że zawodniczka wagi koguciej doznała kontuzji i nie stoczy w najbliższym czasie walki z Julie Kedzie. Obie zawodniczki miały się zmierzyć na gali Fight Night 33: Hunt vs. Silva w Australii. Zastępstwo za Albu nie jest jeszcze znane.

Kolejna seria kontuzji robi dziury w kartach walk. Zak Cummings opuścił kartę na początku tygodnia, teraz Alexandra Albu oraz Lucas Martins i Johnny Eduardo znikają z rozpiski UFC Fight Night 32: Belfort vs. Henderson. Dla Martinsa jest to drobna niedogodność i tylko kwestia opóźnienia walki patrząc na jego rekord i świetną dyspozycję. Były zawodnik wagi lekkiej jest jednym z największych w dywizji koguciej i w ostatniej walce pokonał w pierwszej rundzie przez poddanie Juniora Hernandeza. Dla Eduardo jest to natomiast trzecia z rzędu sytuacja kiedy wypada z rozpiski na skutek kontuzji. Nie walczył przez to od maja 2012 co powoduje, że dla 35-letniego instruktora Muay Thai z Nova Uniao, szanse na zdziałanie czegoś w kategorii  szybko maleją.

One thought on “Kolejna fala kontuzji dziurawi karty walk. Debiut Alexandry Albu odłożony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *