Kimbo vs Shamrock: At last – klimatyczna zapowiedź pojedynku na Bellator 138

Kimbo vs Shamrock

Niesamowicie klimatyczny film zapowiadający pojedynek Kimbo Slice’a i Kena Shamrocka na gali Bellator 138: Unfinished Business.

W dniu 19 czerwca legenda MMA oraz gwiazda Pancrase, UFC oraz Pride, Ken Shamrock i ponownie stanie do walki mając na karku 51 wiosen. Swego czasu był mistrzem Pancrase oraz UFC i zyskał ogromne uznanie oraz przydomek ”The World’s Most Dangerous Man” na który z pewnością zasłużył.

Rywalem Shamrocka będzie Kevin Ferguson znany bardziej jako Kimbo Slice. Czy pochodzącego z Bahamów zawodnika MMA i boksu można nazywać legendą tego sportu? Moim zdaniem, Slice w pewien sposób stał się już legendą pomimo tego, że jego rekord (4-2) nie powala na kolana. Kimbo wszedł do tego sportu z podziemia jakim były walki uliczne w których brał udział i sam je nagrywał i umieszczał w sieci. Wszystkich zaskoczyło podpisanie kontraktu z nieistniejącą już organizacją EliteXC w 2007 roku dla której stoczył cztery walki z czego trzy wygrał. Dwie kolejne walki stoczył pod szyldem UFC, które rozłożyły się na zwycięstwo i porażkę. Kolej na nową organizację jaką jest Bellator i pojedynek z Shamrockiem. Kimbo cieszy się sympatią wielu fanów MMA i nie ma chyba nikogo, kto interesuje się tym sportem i nie znałby Slice’a.

Na kogo stawiacie w tej walce?

Chciałbyś aby powstała japońska organizacja podobna do PRIDE FC, która stanowiłaby konkurencję dla UFC?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

3 thoughts on “Kimbo vs Shamrock: At last – klimatyczna zapowiedź pojedynku na Bellator 138

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *