Khabib Nurmagomedov nie jest zadowolony z tego, jak zakończyła się walka z Conorem McGregorem

aol.com

Po zwycięskiej walce z Conorem McGregorem o tytuł wagi lekkiej na gali UFC 229, Khabib Nurmagomedov oznajmił, że nie czuje satysfakcji z tego, jak zakończył się pojedynek.

W jednej z największych i najbardziej oczekiwanych walk w historii UFC, Nurmagomedov obronił tytuł mistrza wagi lekkiej pokonując McGregora przez poddanie w czwartej rundzie, ale właśnie ta końcówka pojedynku najbardziej rozczarowała Rosjanina.

„Kiedy odklepał, byłem rozczarowany. Pozwólcie mi wyjaśnić dlaczego, bo kiedy masz godnego przeciwnika, to jest naprawdę miło. Dobrze jest walczyć z takim przeciwnikiem.

Miał tyle tysięcy ludzi za sobą, którzy przylecieli i przyszli, aby go wesprzeć. Nie powinieneś odklepywać. Powinieneś walczyć do końca.”

Wraz z całym hype’em otaczającym ten pojedynek i animozjom jemu towarzyszącym oraz bójce, która wybuchła po walce, Khabib wyobrażał sobie, że zyska więcej satysfakcji z walki. Zauważył również, że wszystkie gadki McGregora nagle się skończyły, gdy obydwaj zostali zamknięci w klatce.

„Po tak wielu przygotowaniach myślę, że to było niegodne zakończenie. Powinno być jakieś zamknięcie. Czułem tego rodzaju frustrację.

Rozmawiałem w normalny sposób, widzieliście to. On, nie wiem, może zapomniał języka w gębie, bo nie mówił zbyt wiele. Nie odpowiedział. Nie chciał rozmawiać i nie chciał iść na kompromis.

Rozmawiałem z nim i, no cóż, powiedział „to tylko biznes”, ale nie widziałem go po walce.”

One thought on “Khabib Nurmagomedov nie jest zadowolony z tego, jak zakończyła się walka z Conorem McGregorem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *