Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor wymienili się”uprzejmościami” w mediach społecznościowych

UFC.com / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Nie ma to jak rozpocząć nowy rok od wymiany „uprzejmości i miłych słów” między dwoma czołowymi zawodnikami wagi lekkiej UFC Khabibem Nurmagomedovem i mistrzem Conorem McGregorem.

Zwycięstwo Khabiba Nurmagomedova z Edsonem Barbozą na gali UFC 219 i jego wypowiedź odnoszącą się do tymczasowego mistrza Tony’ego Fergusona i mistrza Conora McGregora sprawiły, że obydwaj mistrzowie bardzo szybko i ostro zareagowali na słowa Dagestańczyka. Przypomnijmy, Khabib na konferencji prasowej po gali powiedział, że jest w tak dobrej formie, że mógłby stoczyć walkę z Fergusonem i McGregorem jednej nocy.

Tony Ferguson już odpowiedział na komentarz Khabiba, więc teraz czas na Conora McGregora, który wdał się w prawdziwą wojnę na słowa z Nurmagomedovem.

McGregor w swoim stylu rozpoczął od zwyzywania Nurmagomedova i stwierdził, że najpierw Khabib musiałby mu zapłacić za to, by „Król” wrócił do rywalizacji z nim. Khabib odpowiedział, aby ten się zamknął nazywając go maszyną do odklepywania i tchórzem.

McGregor odpalił, tym, by „Orzeł” klęknął przed nim na kolana i prosił go o tę walk, bo w przeciwnym wypadku nie zamierza zawracać sobie tym głowy. Khabib odpowiedział zabawną grafiką na której McGregor ucieka przed nim dosiadającego niedźwiedzia.

Na koniec McGregor dodał jeszcze, że zarżnąłby zwierzęta Khabiba i symbolizujące go (niedźwiedź i orzeł) i zrobił sobie z nich płaszcz, który założyłby tylko raz.

5 thoughts on “Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor wymienili się”uprzejmościami” w mediach społecznościowych

  1. Nie no Panowie zluzujcie trochę nie wiadomo czy Kabib tak łatwo pociągnie Maca. Jeśli ma twardy łeb i szczene owszem wygra ale jeśli ten go jeb.. jak trzeba też może być różnie.Kawal wk cięcia z maca taki Bieber MMA ale koleś ma też atuty.

  2. tzn. tak jak @Ridge piszesz, ja tez widze takie zagrozenie, ze Khabib bedzie chcial pokazac, ze w stojce tez moze walczyc i pojdzie na kilka wymian – to go moze zgubic. No ale jakby sie trzymal gameplan’u tak jak GSP, no to sorr, 10:1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *