Khabib Nurmagomedov chce walczyć z Anthonym Pettisem i Natem Diazem jednej nocy

Jeff Sherwood/Sherdog.com
Jeff Sherwood/Sherdog.com

Słowne sprzeczki pomiędzy zawodnikami wagi lekkiej zdają się nie mieć końca.

Wszystko zaczęło się w 2014r. kiedy Anthony Pettis (18-3, 5-2 w UFC, #1 w rankingu UFC) doznał kontuzji a Khabib Nurmagomedov (22-0, 6-0 w UFC, #2 w rankingu UFC) zaatakował go za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie dawno to Rosjanin doznał kontuzji i wypadł z rozpiski UFC 187, Showtime nie zmarnował okazji słownie atakując Orła ale kilka dni później również Amerykanin doznał kontuzji, która wykluczyła go z zaplanowanej walki.

Do dyskusji włączył się Nate Diaz (17-10, 12-8 w UFC), który stwierdził, że i Amerykanin i Rosjanin „są szklani”. Nurmagomedov był gościem poniedziałkowego odcinku MMA Hour i o Pettisie i Diazie mówił:

Mogę walczyć z  nimi jednej nocy. Ci goście to dla mnie łatwa kasa. Kiedyś pytałem UFC: Proszę, dajcie mi Nate’a Diaza, proszę, dajcie mi Anthony’ego Pettisa. Ale za każdym razem oni się bali i nie dawali odpowiedzi. Oni nie chcieli ze mną walczyć wcześniej ale teraz mówią głupoty, ponieważ jestem kontuzjowany. Ponieważ nie mogę teraz walczyć.

Kiedy wrócę chcę skończyć tych gości. Jestem silniejszy i bardziej głodny. Może rok bez walki nie jest dla mnie dobry. Zobaczymy kiedy wrócę do klatki. Może to dobrze dla mnie, nie wiem.

4 thoughts on “Khabib Nurmagomedov chce walczyć z Anthonym Pettisem i Natem Diazem jednej nocy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *