Junior Dos Santos jest zdania, że Stipe Miocic wygrałby z Alistairem Overeemem

junior_dos_santos_2_by_scottysullivan-d51ijxj

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Junior Dos Santos ma za sobą wygraną ze Stipe Miocicem i porażkę z Alistairem Overeemem, ale uważa, że w walce tych dwóch lepszy byłby Miocic.

O swoich przewidywaniach co do pojedynku mistrza wagi ciężkiej Stipe Miocica i pretendenta Alistaira Overeema, JDS opowiadał w ostatnim odcinku The MMA Hour.

„Jeśli dojdzie do tej walki, to stawiam na Miocicia. Sądzę, że Overeem nie będzie miał czym stawić oporu i pokonać Miocica. Miocic jest bardzo twardym przeciwnikiem. Pamiętacie moją walkę z nim? To była jedna z najtrudniejszych walk jakie stoczyłem. On uderza bardzo mocno, ma ciężkie ręce i dlatego uważam, że w tej walce on będzie lepszy od Overeema.

Overeem zawalczył bardzo dobrze z tak twardym rywalem jak Arlovski. Overeem ma teraz bardzo dobry moment w swojej karierze. Pokonał mnie, pokonał Arlovskiego, więc idzie mu bardzo dobrze, ale tak jak powiedziałem – w starciu z Miocicem daje przewagę dla Stipe.

Mimo tego nigdy nic nie wiadomo, to jest MMA. Jestem pewien, że Overeem ma duże szanse, by zostać nowym mistrzem, ale wydaje mi się, że będzie to dla niego trudne.”

Alistair Overeem wydaje się być następnym w kolejce zawodnikiem do walki o pas po czterech zwycięstwach z rzędu, a patrząc na to jak często tytuł wagi ciężkiej zmienia właściciel, to są spore szanse na to, że on może być kolejnym mistrzem. Walka ze Stipe Miocicem nie będzie jednak lekkim sparingiem o czym dowiedział się ostatnio były już mistrz Fabricio Werdum oraz Andrei Arlovski i Mark Hunt.

2 thoughts on “Junior Dos Santos jest zdania, że Stipe Miocic wygrałby z Alistairem Overeemem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *