Josh Koscheck kontuzjowany, Douglas Lima w zastępstwie na Bellator 158

Getty images / UFC
Getty images / UFC

Kos wypada z karty lipcowej gali.

Z powodu kontuzji Josha Koschecka (17-10, 15-10 w UFC) nie dojdzie do jego rewanżowego starcia z Paulem Daleyem (38-13-2, 2-1 w UFC), do którego miało dojść podczas gali Bellator 158. W zastępstwie za Amerykanina wystąpi Douglas Lima (26-6).

Półśredni po raz pierwszy walczyli ze sobą podczas gali UFC 113, wtedy lepszy okazał się Amerykanin, który pokonał rywala jednogłośną decyzją sędziów.

Obecnie Koscheck ma za sobą pięć kolejnych porażek (w tym czterech poniesionych przed czasem), po których został zwolniony z największej organizacji MMA na świecie. Ostatni raz Josh walczył w marcu zeszłego roku, na UFC Fight Night 62 został poddany przez Ericka Silvę.

Semtex jest obecnie na fali pięciu kolejnych zwycięstw odnotowanych na galach BAMMA i Bellatora. Pod szyldem amerykańskiego promotora Anglik w ostatnich 1,5 roku odprawił Andre Santosa, Dennisa Olsona i Andy’ego Uhricha.

The Phenom to 2-krotny triumfator turniejów Bellatora wagi półśredniej, w ostatniej walce Brazylijczyk stracił – na rzecz Andreya Koreshkova – pas dywizji -77kg. Wcześniej Lima zaliczył pięć z rzędu wygranych przed czasem.

Gala Bellator 158 odbędzie się 16 lipca w Londynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *