Jose Aldo wiedział, ze pas McGregora zostanie zwakowany. Najpierw obronię pas a poźniej zrewanżuję się Conorowi

Jose Aldo - Facebook
Jose Aldo – Facebook

Jose Aldo (26-2) opowiada o swoich najbliższych planach.

Po zwakowaniu pasa przez Conora McGregora (21-3), Aldo został ponownie mistrzem kategorii piórkowej z racji posiadania pasa tymczasowego, który zdobył w pojedynku z Frankie Edgarem. Nowy-stary mistrz planuje obronę pasa w lutym bądź marcu 2017r. Przeciwnikiem najprawdopodobniej będzie zwycięzca z walki o pas tymczasowy pomiędzy Maxem Hollowayem (16-3) a Anthonym Pettisem (19-5). Następnym krokiem Brazylijczyka ma być doprowadzenie do rewanżu z Conorem.

Aldo w wywiadzie dla SporTV powiedział:

To było wiadomo, że tak się stanie. Wiedzieliśmy, że pas zostanie zabrany Irlandczykowi. Mógł mieć tylko jeden albo pas kategorii lekkiej albo piórkowej.

Uważam, że obie walki będą dla niego ciężkie zarówno potencjalna z Khabibem oraz rewanż ze mną. Wolał ode mnie uciec na razie. To żaden problem, najpierw zajmę się obroną pasa kategorii piórkowej a potem będę chciał zmierzyć się z nim w rewanżu.

Czuję, że zawsze byłem mistrzem i zawsze nim zostanę. Tak długo jak jestem w wadze piórkowej, niezależnie co się stanie zawszę będę trzymał się mistrzowskiego pasa. Jest to coś co zawsze było dla mnie pewne. Minutę po przegranej, następnego dnia wiedziałem, że pas wcześniej czy później będzie mój. Oczywiście nie jest to droga jaką chciałem żeby była, ale jestem bardzo szczęśliwy ponieważ wiem, że jestem mistrzem.

3 thoughts on “Jose Aldo wiedział, ze pas McGregora zostanie zwakowany. Najpierw obronię pas a poźniej zrewanżuję się Conorowi

  1. @Ryś-ty nie w temacie chyba, Aldo chciał walczyć z rudym a ten zamiast podjąć rękawicę to unikał walki robiąc karierę celebryty i wmawiając JANUSZOM że nie musi tego robić bo nie widzi realnego przeciwnika w piórkowej… Z Frankim też nie bronił pasa, a wiadomo przecież że obrona pasa jest zawsze najtrudniejsza! Ciekawe z kogo ty bierzesz przykład pisząc takie bzdury 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *