Jon Jones: „ciężcy strzeżcie się”

(foto: adamcarolla.com)

„Ten obóz był dla mnie bardzo wymagający. Po raz pierwszy w życiu wniosłem na wagę około 231lbs (104kg) i będę miał 23 lata w poniedziałek. Czuję, że dorastam. Nikt nie wie co przyniesie mi przyszłość. Trenuję ciężko cały czas i mam zamiar w wolnych chwilach skupić się bardziej na podnoszeniu ciężarów. Ciężcy strzeżcie się, ponieważ nigdy niewiadomo co się może wydarzyć. Moja dywizja, 205 funtów (93kg), jest mocna i mam w niej ogromną konkurencję, ale w wadze ciężkiej też jest z kim rywalizować. Zawsze szukam nowych wyzwań. Randy Couture nieraz to robił, zmieniał kategorie wagowe i nie jest to rzecz, której byłbym przeciwny.” – Jon Jones

Wschodząca gwiazda dywizji półciężkiej UFC, Jon Jones w wywiadzie dla ESPN MMA Live oznajmił, iż rywalizowanie z najlepszymi w dwóch kategoriach wagowych, ciężkiej i półciężkiej, leży w obrębie jego zainteresowań. Ze wzrostem 195 cm, Jones ma jak najlepsze predyspozycje do osiągnięcia zamierzonego celu. Jak sam wspominał, na ostatnim obozie treningowym jego waga sięgnęła nawet 104 kg.

23 latek, który jest uważany za posiadacza niebywałego potencjału i talentu zmierzy się wkrótce z Vladimirem Matyushenko na UFC Live: Jones vs. Matyushenko.

2 thoughts on “Jon Jones: „ciężcy strzeżcie się”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *