Johny Hendricks zainteresowany pojedynkiem z Chrisem Weidmanem

Prezydent UFC podchodzi do tego pomysłu z dużym dystansem.

Niedawno Johny Hendricks (16-2, 11-2 w UFC) i Dana White byli gośćmi programu Inside MMA. Mistrz wagi półśredniej zasugerował, że mógłby przejść do dywizji średniej po to aby w superfight’cie zmierzyć się z Chrisem Weidmanem (11-0, 7-0 w UFC) po tym jak obaj wygraliby jeszcze po kilka walk.

Dana White dał Hendricksowi do zrozumienia, że nie jest to odpowiednia pora na dyskusje o takich zestawieniach.

Ja nie wiem co będzie za 3 czy 4 walki. Jesteś w bardzo obstawionej dywizji z talentami na miejsca od 1 do 13. Masz wiele do zrobienia zanim wyczyścisz dywizję i będziesz mówił o Chrisie Weidmanie.”

Moje zdanie niemalże pokrywa się ze słowami Dana White’a. Nie ma co rozmawiać o superfight’cie skoro Weidman obronił pas dopiero 1 raz a Hendricks jeszcze nawet nie zna terminu I obrony mistrzostwa. Z drugiej strony każda walka mistrz vs. mistrz byłaby interesująca. Co myślicie na ten temat?

10 thoughts on “Johny Hendricks zainteresowany pojedynkiem z Chrisem Weidmanem

  1. Weidmanowi przydałby się kubeł zimnej wody na łeb, po tym jak zaczął dorabiać historyjki do zwykłego blokowania lowkicka od Silvy, jak „wiedział, że jeśli w ten sposób zablokuje(??!!) to Silvę to zaboli”…

  2. LOL ten Hendricks to chyba w nierealnym swiecie zyje. Weidman by go zjadl to po 1, a po 2 to jeszcze Lawler nie powiedzial swojego ostatniego slowa. Szczerze licze na rewanz za pare walk i mam nadzieje, ze Lawler bedzie lepiej przygotowany kondycyjnie, bo tylko tego zabraklo w ostatniej rundzie, zeby pas zdobyl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *