John Kavanagh: UFC zaproponowało pojedynek Gunnara Nelsona z Darrenem Tillem na walkę wieczoru UFC Fight Night 127

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Czy starcie półśrednich będzie najważniejszym wydarzeniem marcowej gali?

Jak za pośrednictwem twittera poinformował trener SBG Ireland, John Kavanagh, organizacja UFC chce zestawić pojedynek Gunnara Nelsona (16-3-1, 7-3 w UFC, #13 w rankingu UFC) z Darrenem Tillem (16-0-1, 4-0-1 w UFC, #7 w rankingu UFC) jako walkę wieczoru gali UFC Fight Night 127, która odbędzie się 17 marca w Londynie.

Tak, więc UFC zaoferowała Nelson vs. Till jako walkę wieczoru UFC w Londynie. My się zgodziliśmy tak, więc mamy nadzieję, że wkrótce usłyszymy potwierdzenie. Jak Wam się podoba ten pojedynek? Przypomina mi się walka z Thatchem, duży silny uderzacz, ale myślę, że Till jest trudniejszym wyzwaniem. Jeden sposób by się dowiedzieć…

Nelson nie walczył od lipca zeszłego roku kiedy to podczas gali UFC Fight Night 113 został szybko znokautowany przez Santiago Ponzinibbio co zdaniem Islandczyka było spowodowane włożeniem palca w oko tuż przed decydującą akcją. Wcześniej Gunnar poddał Alberta Tumenova i Alana Joubana.

Till jest znakomicie rozpoznawalny dzięki kapitalnemu występowi w walce wieczoru gali UFC w Gdańsku w październiku zeszłego roku, wówczas Darren już w I rundzie znokautował Donalda Cerrone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *