Jim Wallhead podpisał kontrakt z UFC, pierwszą walkę stoczy na gali w Hamburgu

kswmma.com
kswmma.com

Były zawodnik KSW, który znokautował Rafała Moksa podpisał kontrakt z największą organizacją MMA na świecie.

Brytyjski zawodnik Jim Wallhead (29-9), który brał udział w gali KSW32: Road to Wembley od teraz jest już zawodnikiem UFC. Pierwsza walka Jima odbędzie się podczas UFC w Hamburgu, jego przeciwnikiem będzie Jessin Ayari (15-3).

Jim Wallhead w przeszłości oprócz walki dla KSW reprezentował inne organizacje, m.in. Bellator, BAMMA oraz Cage Warriors. Aktualnie posiada passę czterech zwycięstw z rzędu w tym trzy to wygrane przez nokaut. W 2006 roku walczył z Dennisem Siverem, niemieckim weteranem UFC, przegrał w 2 rundzie przez poddanie.

Jessin Ayari to niemiecki zawodnik, dla którego walka w Hamburgu również będzie debiutem w organizacji UFC. Walczył dal takich organizacji jak, SFC, GMC oraz AFL. Ostatnią walkę wygrał przez jednogłośną decyzję z Mickaelem Lebout’em, byłym zawodnikiem PLMMA oraz UFC, który został zwolniony z amerykańskiej organizacji po 1 wygranym pojedynku oraz 3 przegranych.

Gala UFC w Hamburgu odbędzie się 3 września w hali Barclaycard Arena. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Andrei Arlovski oraz Josh Barnett.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *