„Jeśli dopniemy wszystko do końca, spodoba wam się to” – Dana White zapowiada interesującą walkę dla Nate’a Diaza

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Prezydent UFC Dana White ujawnił, że UFC pracuje nad walką dla Nate’a Diaza i zapowiada, że pojedynek spodoba się fanom.

Dana White, który niedawno powiedział, że ma nadzieję na zestawienie walki dla Nate’a Diaza (20-12 MMA, 15-10 UFC) w 2021 roku, nie był do końca przekonany, czy to się uda. Teraz wydaje się, że poczyniono w tej sprawie postępy i wkrótce dowiemy się co organizacja szykuje dla zwycięzcy piątego sezonu The Ultimate Fighter.

Choć White nie ujawnił, kto będzie przeciwnikiem Diaza, ale stwierdził, że walka odbędzie się w wadze lekkiej i wykluczył, że rywalem będzie Tony Ferguson.

„Pracujemy teraz nad walką dla Nate’a Diaza, i to nie będzie Tony”, powiedział White w rozmowie z TheMacLife. „Ale jeśli to zrobimy, spodoba ci się to.

To postawiłoby go w naprawdę dobrej pozycji, gdyby wygrał walkę, a facet, z którym mógłby potencjalnie walczyć, to dla niego też jest świetna walka”.

Diaz nie walczył od czasu przegranej przez TKO w trzeciej rundzie z Jorge Masvidalem w walce o pas BMF na UFC 244 w listopadzie 2019 roku. Wcześniej, w sierpniu, odniósł zwycięstwo przez jednogłośną decyzję nad Anthonym Pettisem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *