Jan Błachowicz vs. Jared Cannonier dodane do rozpiski UFC on FOX: Lawler vs. dos Anjos w Winnipeg

Jan Błachowicz stoczy jeszcze jeden pojedynek w 2017 roku.

Jan Błachowicz zastąpi Antonio Rogerio Nogueirę i zmierzy się z Jaredem Cannonierem. Walka odbędzie 16 grudnia 2017 roku, podczas gali UFC on FOX: Lawler vs. dos Anjos. Antonio Rogerio Nogueira został przyłapany przez organizację USADA, i usunięty z rozpiski w związku z potencjalnym naruszeniem polityki antydopingowej.

Jan Błachowicz (20-7) po dwóch porażkach z rzędu, przeciwko Alexandrowi Gustafssonowi oraz Patrickowi Cumminsowi, powrócił na zwycięską ścieżkę podczas gali w Gdańsku. Podczas drugiej gali UFC zorganizowanej w Polsce, zawodnik z Cieszyna pokonał w drugiej rundzie przez poddanie Devina Clarka. Aktualny bilans Błachowicza w UFC to 3 zwycięstwa oraz 4 porażki.

Jared Cannonier (10-2) powraca do Oktagonu po zwycięstwie z Nickiem Roehrickiem przez TKO w 3 rundzie. W poprzedniej walce uległ Gloverowi Teixeirze przez jednogłośną decyzję sędziów. Bilans zawodnika z Teksasu w UFC, to 3 zwycięstwa oraz 2 porażki. Przed dołączeniem do UFC, występował na mniejszych galach organizowanych na terenie Alaski. Zasilając organizację UFC, jego bilans w zawodowych występach wynosił (7-0).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *