Jan Błachowicz vs Ilir Latifi w Szwecji!

Jak podało UFC, Jan Błachowicz zadebiutuje w oktagonie w Sztokholmie.

Dobry dzień dla MMA, rano informowaliśmy, że Piotr Hallmann znowu wejdzie do oktagonu, potem informacja o pojedynku Andersona Silvy z Nickiem Diazem, a teraz kolejna bomba (a wieczór jeszcze daleko 🙂 ).

Ilir Latifi (9-3) w sobotę wygrał walkę na UFC w Dublinie, teraz przyjdzie mu zmierzyć się Janem Błachowiczem (17-3).

Latifi 2 ostatnie walki wygrał przed regulaminowym czasem. Janek miał długą pauzę spowodowaną rekonstrukcją więzadeł i jego forma stoi pod znakiem zapytania.

Osobiście jestem zadowolony z doboru przeciwnika dla „naszego„.

Wg. mnie Janek jest pełnym zawodnikiem, a dokładając teraz zapasy z Ankos-u jestem w 100% przekonany, że podoła wyzwaniu i będzie to idealne przetarcie w sam raz na powrót po kontuzji i debiut w największej organizacji na świecie.

 

16 thoughts on “Jan Błachowicz vs Ilir Latifi w Szwecji!

  1. Ilir Latifi jest solidnym średniakiem. Do tego robi postępy.

    Błachowicz to obecnie dla mnie niewiadoma. Kondycja taka sobie, a od przegranej z Sokoudjou zawodnik wyraźnie jest nastawiony na decyzje. Nie może tak walczyć na dłuższą metę w UFC.

    60:40 na Błachowicza w pierwszej rundzie. 50:50 w drugiej. A jeżeli walka dojdzie do 3 rundy to czarno widzę.

  2. Latifi to zdrowy byk i groźny rywal dla Janka jak na taką przerwę od walk. Może być cieżko ale liczę na zwycięstwo Janka 🙂 Ja byłem pod ogromnym wrażeniem Latifiego kiedy wszedł w zastępstwie do walki z Gegardem Mousasi i pokazał się wtedy z bardzo dobrej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *