Jairzinho Rozenstruik i Ciryl Gane zmierzą się na gali UFC zaplanowanej na 13 marca

Bardzo interesujące starcie w wadze ciężkiej zostało zapowiedziane na galę UFC zaplanowaną na 13 marca. W pojedynku tym zmierzą się zawodnicy z czołówki dywizji Jairzinho Rozenstruik i Ciryl Gane.

Informację o tej walce podał francuski serwis La Seuer.

Ciryl Gane (7-0 MMA, 4-0- UFC) zajmujący #7 miejsce w rankingu wagi ciężkiej, kontynuuje wspinanie się w górę dywizji i kolejny krok zrobił, kiedy pokonał przez TKO w drugiej rundzie byłego mistrza wagi ciężkiej Junior Dos Santos na UFC 256. Po pokonaniu Brazylijczyka, niepokonany Francuz powiedział, że interesuje go pojedynek z Jairzinho Rozenstruikiem i najwyraźniej jego życzenie się spełni.

Jairzinho Rozenstruik (11-1 MMA, 5-1 UFC) również ma za sobą zwycięstwo przez TKO w drugiej rundzie z Dos Santosem na gali UFC 252. Wcześniej, przed porażką z Francisem Ngannou przez KO, Rozenstruik odniósł cztery zwycięstwa z rzędu kończąc rywali przed czasem po ciosach. Zawodnik z Surinamu zajmuje aktualnie wysokie, #3 miejsce w rankingu dywizji ciężkiej.

Gala zaplanowana na 13 marca nie ma jeszcze ogłoszonej lokalizacji, ale najprawdopodobniej odbędzie się w Las Vegas lub na Fight Island w Abu Zabi.

Aktualna karta walk gali UFC Fight Night:

170 lbs.: Leon Edwards vs. Khamzat Chimaev
265 lbs.: Ciryl Gane vs. Jairzinho Rozenstruik
135 lbs.: Davey Grant vs. Jonathan Martinez
135 lbs.: Ray Rodriguez vs. TBD
170 lbs.: Jason Witt vs. Matthew Semelsberger
115 lbs.: Jinh Yu Frey vs. Gloria de Paula

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *