Iuri Alcantara vs. Joe Soto w rozpisce gali UFC Fight Night 125 w Belem

MMAfighting.com

Poznaliśmy pierwszy pojedynek w kategorii koguciej, który odbędzie się podczas gali w brazylijskim Belem.

Pomimo, że gala UFC Fight Night 125 w Belem odbędzie się dopiero 3 lutego 2018 roku, poznaliśmy już 9 pojedynków, które odbędą się podczas tego wydarzenia. Dzisiaj poznaliśmy kolejny pojedynek, a będzie nim starcie pomiędzy Iurim Alcantarą (35-9, 1NC) oraz Joe Soto (18-6).

Iuri Alcantara nie ma ostatnio dobrej passy. Brazylijczyk uległ w dwóch ostatnich pojedynkach w organizacji UFC. Ostatni raz wszedł do Oktagonu podczas gali we Fresno, gdzie uległ na punkty Alejandro Perezowi. Bilans Alcantary w amerykańskiej organizacji to: 9 zwycięstw, 6 porażek oraz 1 walka uznana za nierozstrzygnięta. W swojej długiej karierze pokonał m.in. takich zawodników jak: Brad Pickett, Francisco Trinaldo oraz Ricardo Lamas. Zawodnik był trzykrotnie nagradzany bonusem za występ wieczoru.

Joe Soto zaczął swoją przygodę z UFC od mocnego uderzenia. Mistrz organizacji Tachi Palace Fights, w swojej pierwszej walce w Oktagonie zmierzył się w walce mistrzowskiej o pas kategorii koguciej z ówczesnym mistrzem T.J. Dillashawem. W walce mistrzowskiej zastąpił Renana Barao, który został przewieziony do szpitala z powodu problemów z cięciem wagi. Walkę wygrał Dillashaw, ale Soto postawił spory opór mistrzowi, który znokautował go dopiero w ostatniej 5 rundzie. Bilans Soto w UFC to 3 zwycięstwa oraz 4 porażki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *