Grappler Night 5 odbędzie się 21 października w Mińsku Mazowieckim

Organizacja Grappler Night powraca ze swoją galą 21 października w Mińsku Mazowieckim. Odsłonięto już pierwszą część karty walk. W pojedynku półzawodowym zobaczymy starcie dwóch młodych dziewczyn. Julia Paździoch reprezentująca Klub Walki Grappler Mińsk Mazowiecki skrzyżuje rękawice z Pauliną Jurzystą z klubu Forca Dęblin. Walka kobiet będzie częścią karty wstępnej.

Organizacja Grappler Night to podmiot, powstały na potrzeby mazowieckiej sceny sportów walki. W historii organizacji walczyło dla niej kilku zawodników i zawodniczek, dla których występ na jednym z wydarzeń organizowanych przez Ewelinę i Marcina Frankiewiczów był trampoliną do większych walk. W tym miejscu wystarczy wymienić chociażby finalistę turnieju DSF Kickboxing Challnge, Mateusza ‘Rybaka’ Żukowskiego, mającego na koncie zwycięstwo w Fight Exclusive Night, Marcina Gałązkę czy jedną z największych gwiazd organizacji Ladies Fight Night, Judytę Rymarzak, mistrzynię świata Muay Thai. Ponadto na galach Grappler Night walczą najbardziej utalentowani i charyzmatyczni zawodnicy nie tylko z województwa mazowieckiego ale z całej Polski.

Julia Paździoch to młoda zawodniczka Klubu Walki Grappler Mińsk Mazowiecki. Podopieczna trenera Marcina Frankiewicza ma już za sobą pierwsze walki. Jej ostatni pojedynek na gali miał miejsce w Giżycku, podczas drugiej Giżyckiej Nocy Gladiatorów. Wtedy jednak przegrała przez poddanie w trzeciej rundzie z Alicją Kachniarz. Podopieczna trenera Frankiewicza nie zasypia jednak gruszek w popiele i ciężko trenuje, żeby przed swoją publicznością pokazać się z jak najlepszej strony. Paździoch posiada doświadczenie na ringach amatorskich, a także na matach brazylijskiego jiu jitsu. Zdobywała medale na lokalnych imprezach, co jak powiedział nam sam trener, ma na celu przygotowanie jej do jeszcze większych wyzwań w przyszłości:

– Po walkach swoich zawodników oczekuję, że z każdą kolejną potyczką będą prezentować się co raz lepiej. Nie inaczej jest w przypadku Julki. ‘Dżula’ to młoda zawodniczka, która ma ogromny głód wiedzy i chłonie jak gąbka wszystkie techniki, które są przekazywane podczas treningów. Jeśli dalej będzie się rozwijać w tym tempie, to na pewno wyrośnie na czołową zawodniczkę w naszym kraju. Jest to tylko kwestia czasu. Oczywiście liczę na jej zwycięstwo, podobnie jak ona sama, bo przecież wszyscy walczą, by wygrywać. – powiedział trener Klubu Walki Grappler, Marcin Frankiewicz.

Walczącej przed swoją publicznością w Mińsku Mazowieckim chwile chwały spróbuje skraść Paulina Jurzysta. Podopieczna zawodnika Fight Exclusive Night, Adriana Kurka z klubu Forca Dęblin nie ma wielkiego stażu treningowego. Trenuje dopiero od czterech miesięcy jednak ma tzw. ‘oko tygrysa’, które dostrzegł w niej jej trener. Weteran polskiej sceny MMA jednak zdane sobie sprawę, że jego podopieczna musi przezwyciężyć wiele czynników, zanim wyjdzie do oktagonu i stanie oko w oko z Julią Paździoch:

– Paulina trenuje dopiero cztery miesiące, jednak od samego początku pokazała, że tkwi w niej ogromny potencjał. Naprawdę ciężko pracuje na zajęciach i progres jest widoczny gołym okiem. Ma talent do ciężkiej pracy i wierzę, że pierwsza walka podziała na nią tylko motywująco. Największym wyzwaniem wydaje się być stres, który może jej towarzyszyć przy wyjściu. W samej klatce wierzę, że górę weźmie charakter, który w jej przypadku idealnie pasuje do profilu zawodnika sportów walki. Wszyscy w klubie mamy nadzieję, że Paulina wróci do Dęblina z pucharem za zwycięstwo w walce. – powiedział trener Forca Dęblin, Adrian Kurek.

Zapowiada nam się zacięta walka od pierwszej do ostatniej sekundy. Pojedynki kobiet charakteryzują się szybkim tempem i nieustającą akcją. Zestawienie Paździoch vs Jurzysta wydaje się być najbardziej odpowiednim bojem na otwarcie gali. Jak twierdził Alfred Hitchcock: zaczynamy trzęsieniem ziemi, a później napięcie ma tylko rosnąć. Właśnie takie motto towarzyszy organizatorom gali podczas układania karty walk. Zapowiada nam się wieczór pełen emocji, więc nie wypada nie zaprosić wszystkich Państwa, na galę sportów walki Grappler Night 5, która odbędzie się 21 października w hali sportowej przy ul. Kopernika 9 w Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy do śledzenia naszego oficjalnego fanpage’a na Facebooku: Grappler Night – mińska gala mieszanych sztuk walk, gdzie znajdziecie najświeższe newsy o naszej gali, zestawienia zawodników, informacje o biletach i biletach VIP, a także multimedia. Widzimy się 21 października.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *