Górski i Błachowicz w marcu walczą na Słowenii!

Już 27 marca w słoweńskiej Ljubljanie czekają Nas kolejne emocje związane z występami fighterów „KSW Team”. Swoje kolejne pojedynki na dziesiątej odsłonie gali WFC stoczą: najlepszy zawodnik wagi lekkiej w Polsce, Maciej Górski (7-4) i powracający po ciężkiej kontuzji kolana Jan Błachowicz (8-2).

Dzisiaj w nocy organizatorzy zawodów podali pełen fight card, gdzie również znalazły się nazwiska przeciwników dla Górskiego i Błachowicza. I tak oto „Highlander” zmierzy się z Włochem posiadającym brązowy pas jiu jitsu, Ivanem Mussardo (14-4). Janek zaś skrzyżuje rękawice z uczestnikiem dziesiątej edycji „Konfrontacji Sztuk Walki”, judoką serbskiej narodowości Aleksandarem Radosavljevicem (8-1). Prócz Naszych wojowników wystąpi ostatni zdobywca mistrzowskiego pasa Federacji KSW, Brazylijczyk Vitor Nobrega. Jego przeciwnikiem będzie inny reprezentant Kraju Kawy, Bruno Carvalho.
Widowisko WFC „Night Of Champions” to konfrontacja mistrzów dwóch federacji – Naszej i słoweńskiej. Kto zwycięży? Czy Błachowicz pokona judokę z Serbii, a Górski w swoim stylu rozprawi się z Włochem? Który z Brazylijczyków okaże się lepszy w jiu jitsu? Odpowiedź na te pytania już w marcu!

konfrontacja.com

One thought on “Górski i Błachowicz w marcu walczą na Słowenii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *